Ana Sayfa Otomobil 1970'den 2017'ye kadar Range Rover'ın Evrimini İzleyin

1970’den 2017’ye kadar Range Rover’ın Evrimini İzleyin

-

Yeni Range Rover SVAutobiyografi Dinamiği için verilen sipariş var mı? Endişelenmeyin, uber-SUV, bu ayın ilerleyen aylarında Amerikan showroomlarında indirime giriyor. Land Rover, gelgit atmak için Range Rover serisinin gelişimini vurgulayan yeni bir video yayınladı.

Övülülen Range Rover rozetini giyen ilk SUV, 1969’da 26 bağımsız prototip aracın geliştirilmesi ile geldi. Her Velar prototipi, prodüksiyonun başlangıcından önce özel rozet takıyordu.

İlk Range Rover, seçilebilir tahrik sistemleri yerine kalıcı dört tekerlekten çekiş özelliğine sahip ilk SUV unvanını talep ederek, 1970 yılında geldi. Yol sert ve çıkmaza döndüğünde neredeyse mükemmel oranlarda ve sonsuz yeteneğe sahip yakışıklı bir SUV idi.

Dört kapılı Range, 1988’de piyasalara hitap ederek güncellenmiş tarzı içeriye ve dışarıya taşıdı. Anti-lock frenler şimdi sunuldu ve Land Rover, bunun otomatik hava süspansiyonuna binen ve elektronik çekiş kontrolünü kullanan ilk SUV olduğunu söylüyor. Bu popüler dört kapılı araç 1994 yılında yenilenerek Land Rover, 2001 yılında SUV üçüncü jenerasyonunu düşünüyor olayına yol açtı.

Sonunda, 2012’de başlatılan dördüncü ve son Range Rover’a ulaşıyoruz. Video, bütün tasarımları güzel bir anlatımla sunuyor ve yeni Range Rover SVAutobiography Dynamic ile bitiyor.

Aşağıda Range Rover’ın gelişimini içeren videoyu bulabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Samsung Galaxy Tab S7 ve Tab S7 Plus Fiyatı ve Özellikleri

Samsung etkinliğinin göz bebeklerinden birisi de Samsung Galaxy Tab S7 serisi oldu. Üst seviye bir tablet olacağını ve iPad ile yarışacağını zaten...

Apple iPhone 12, Manyetik Kablosuz Şarj Özelliğine Sahip Olacak

Son zamanlarda çıkan iPhonelar kablosuz şarjı destekliyor, ancak 2020 iPhone 12 serisi bu şarj deneyimini en üst seviyeye çıkarmayı planlıyor.

Galaxy Watch 3 Fiyatı, Tasarımı ve Özellikleri

Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde yeni telefonlarına merhaba dedi. Yeni telefonlar tanıtıldı ama telefonlar yalnız gelmedi. Galaxy Watch 3 akıllı saat modeli de...

Galaxy Note 20 Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Geldi gönlümüzün efendisi. :) Samsung tanıtımı yaptı ve Galaxy Note 20 modeli ortaya çıktı. Biraz daha düz ekranlı tasarımı, dev kameralarıyla başarılı...

Samsung Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra Ön İncelemesi

Gözlerin Samsung'a çevrildiği şu saatlerde Samsung Galaxy Note 20 serisi ve birçok ürün tanıtıldı. Samsung Unpacked etkinliğine damgasını vuran bir diğer ürünse...