Uçan araç

Akıllı telefonlar, saatler son teknoloji ürünler derken bir çok haber ile karşılaştığımız, teknoloji dünyasında uçan otomobil dönemi başlayacak. Avrupa birliğinden gerekli izinleri alan ve 2017 yılında üretilecek olan araçların tüm detayları haberimizde.  Aero Mobil olarak bilinen ve sıra dışı teknolojik hamleleriyle tanınan şirketin şimdi  hedefinde ise uçan araç var.

Polonya’lı bir girişimci olan Juraj Vaculik ve takım arkadaşlarının 5 yıl gibi uzun bir süredir üstünde çalıştığı ve emek saf etmiş olduğu, uçan otomobilin ilk haberlerinin 2014 yılının sonralarına doğru aktarmıştık. Yeni yeni tamamlanan ve onay alınan testleri ile sorunsuz bir şekilde tasarlanan aracı sizler için inceledik.

Uçan otomobilin özellikleri neler ve faydası ne olacak ?

Yapılan testler ve ulaşılan sonuçların, uçan otomobilin aslında ulaşım yönetimi olabileceğini gösteriyor. Dolu bir depoyla 600 Km gibi ciddi bir mesafe kat edebilen otomobilin, 2017 yılında karşımıza tam anlamıyla çıkacağı ifade ediliyor.

Aero Mobil

Bir çok şirketin, elektrikli araç üretme teknolojisindeki riski uçan otomobil üretimi yapan alan Aero Mobil, önümüzdeki yıllar içerisinde çıkaracağı modeli merakla bekleniyor. Fiyat konusunda belki ilkleri teşkil ettiği için biraz pahalı olsa da, ulaşım konusundaki sağladığı kolaylık ile tercih sebebi olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here