Ana Sayfa IOS Haberleri 2020 iPhone'ları Hakkında Yeni Söylentiler Var!

2020 iPhone’ları Hakkında Yeni Söylentiler Var!

2020 iPhone'larının, OLED panel teknolojisini içereği artık netlik kazanmaya başladı...

-

Apple, 2019 iPhone’ları için hazırlanırken, analist Ming-Chi Kuo sayesinde gelecek yılın iPhone’ları hakkında raporlar ortaya çıkıyor. Bu yılki üçlü iPhone’ların, tasarım açısından önemli bir değişiklik yapılmadan, çeşitli donanımsal özelliklerle yükseltileceğini iddia ediyor.

Bununla birlikte, yeni A13 Bionic çipini içeren üstün özellikleri ile donatılmış olacaklar. 2019’un üçlü iPhone serisi büyük olasılıkla arka kameralara odaklanacak. Çünkü önceki raporlar Apple’ın ileri teknoloji iPhone’lar için üçlü arka kamera kullanacağını gösteriyor.

Bu yılki iPhone’ların söylentileri ve spekülasyonları, bir süredir zaten web’de. Bununla birlikte, 2020’de iPhone’larla ilgili yeni gelişmeler var. Tanınmış bir analist olan Ming-Chi Kuo, raporunda önümüzdeki yılın iPhone’ları hakkında bazı bilgiler aktardı. 5G destekli, 5.4 inç, 6.7 inç ve 6.1 inç ekran boyutlarına sahip üç OLED modeli.

2020 iPhone'ları Hakkında Yeni Söylentiler Var!

Ming-Chi Kuo, önceki raporda da öngörüldüğü gibi, OLED panelli üç iPhone modeline sahip olduğu söylenen 2020 iPhone serisini doğruladı. Hatta önceki rapordaki ekran boyutlarıyla eşleşiyor, bu nedenle bize teknik olarak bu yılki 5.4-inç ve 6.7- ile gelecek olan iPhone XI ve iPhone XIS MAX için teknik halefi olacak iki üst düzey iPhone öngörüde bulunmuştu.

Ming-Chi Kuo tarafından ortaya konan diğer önemli bilgiler, 2020’nin yüksek seviye modellerinin 5G’nin etkin olacağını ve iPhone XI R halefinin hala LTE ile sınırlı kalacağını öne sürüyor. Ayrıca, Apple ve Qualcomm arasındaki ssavaşın sona ermesi, Kuo’ya göre 2020’de iPhone’lar için Qualcomm destekli yonga setlerinin gün yüzüne çıkacağının göstergesi.

KaynakMacRumors

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Oppo Reno3 Pro 4G vs Poco X2 vs Redmi K20 Pro: Teknik Özellikler Karşılaştırma

5G ağları dünyanın birçok yerinde hala erken bir aşamadadır ve kullanıcıların çoğunun hala 5G telefona ihtiyacı yoktur. Bu yüzden birkaç akıllı telefon...

Vivo Z6’nın Tüm Özellikleri Sızdırıldı!

Önceki ay Geekbench kıyaslama sitesinde V1963A model numarasına sahip yeni bir Vivo telefon görülmüştü. Şimdi aynı telefon TENAA’nın veritabanında görüldü. Listede telefonun...

Vivo Apex 2020 Konsept Telefonu Tanıtım Tarihi Açıklandı!

Vivo bugün, şirketin yeni nesil Apex serisi akıllı telefonunun yani Vivo APEX 2020 Konsept Telefonun 28 Şubat'ta resmi olarak Çin'de tanıtılacağını açıkladı.

POCO X2, Android 11 Güncellemesi Alacak!

POCO, daha önce piyasaya sürülen POCO X2 için bugün (24 Şubat 2020) önemli bir işletim sistemi güncellemesi yaptı. Bir basın açıklamasında Çinli...

Google’dan Microsoft Edge Hakkında Uyarı!

Microsoft kısa bir süre önce Edge tarayıcılarını açık kaynaklı Chromium koduna dayandırdı, ancak Google görünüşe göre tarayıcının güvenli olup olmadığından emin değil.