Ana Sayfa Akıllı Telefon 64 Megapiksel Kamera Seçeneği ile Galaxy A70s

64 Megapiksel Kamera Seçeneği ile Galaxy A70s

64 megapiksel kamera özelliği ile Galaxy A70s, rakiplerini geride bırakacak gibi görünüyor...

-

Samsung, 2019 yılında Galaxy A serisi telefonlarıyla geri plana düşmüştü. Yılın başlarında, Galaxy A50 ve Galaxy A30 Samsung’u Çin rakiplerinden gelen sert rekabetin ortasında bırakarak geriden gelmesine sebep olmuştu.

Bunu takiben Samsung, birkaç gün önce telefonlarında iyileştirme çalışmaları Galaxy A50 ve Galaxy A30 serilerini tanıttı. Ve şimdi, Samsung amiral gemisi Galaxy A modellerinden biri olarak açıklanan Galaxy A70’in yükseltilmiş bir versiyonunu tanıtmak istiyor.

Galaxy A70s hakkında IANS’tan bir gelen söylentilere göre özelliklerin bazıları büyük bir değişikliğe doğru yol almış durumda. Çıkan söylentilerden en çok ses getiren ise Galaxy A70 modelinde 64 megapiksel kamera olacağına dair.

64 Megapiksel Kamera Seçeneği ile Galaxy A70s

Samsung, 64 megapiksel ISOCELL Bright GW-1 sensörü üzerinde yaptığı çalışmalarda olumlu sonuçlar almış gibi görünüyor. Bu kamerası daha düşük çözünürlüklü bir fotoğrafta daha fazla ayrıntı elde etmek için piksel tarama teknolojisine sahip.

IANS raporu sadece kamera sensöründen bahsederken, önceki söylentiler, A70 serisinin Qualcomm Snapdragon 675 yonga setini kullanacağını ileri sürüyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

Kaynakgsmarena

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Xiaomi Mi 9T, MIUI 12 Güncellemesi Aldı

Daha önce sadece kapalı beta sürümünde mevcut olan Xioami'nin kullanıcı arayüzünün en yeni sürümü MIUI 12, şimdi bazı Mi 9T telefonlarına (Bazı ülkelerde Redmi...

2020’nin En İyi Android Televizyonları

İnternet, televizyonları akıllı hale getirmek de dahil olmak üzere birçok şeyi mümkün kıldı. Akıllı televizyonlar, sıradan dijital ve kablolu televizyonlara kıyasla çok...

En İyi Android Strateji Oyunları 2020

Uzun yolculukları kısaltan en iyi yöntem, telefonlara oyunlar yükleyerek yapılıyor. Peki, o yolu daha heyecanlı hale getirmek ister misiniz? Android strateji oyunları bunu...

En İyi Savaş Oyunları 2020

Oyun severler ya da en iyi oyunlar neler gibi detayları öğrenmek isteyenler için en iyi 10 savaş oyunu haberimii okumaya devam edin.

2020’nin En İyi Bedava Android Yarış Oyunları

Yarış oyunları, hız tutkunları için vazgeçilmez. Hırsı ve kıyasıya rekabeti yansıtan oyunlar hayatımızda büyük bir yer sahibi. Bu yüzden 2020'nin en iyi...