Ana SayfaTeknoloji Haberleri7 Eylül'de Tanıtılacak iPhone'un Adı Belli Oldu!

7 Eylül’de Tanıtılacak iPhone’un Adı Belli Oldu!

-

Apple tarafınca 7 Eylül tarihinde tanıtılması beklenilen iPhone modelinin adı ne olacağı gündemde çok tartışılmıştı. Yeni iPhone’un adı resmen belli oldu.

Apple tarafından 7 Eylül günü tanıtılacak olan yeni iPhone modeli oldukça fazla konuşuluyor. Dünyada en çok merak edilen ve ilgi gören markalar arasında yer alan Apple, ürettiği iPhone telefonları ile milyonlarca telefon kullanıcı kitlesini elde etmeyi başardı. Her yıl olduğu gibi yeni bir model çıkmadan uzun süredir iddialar gündeme geliyor ve olduk olmadık iddialar yer alıyordu. Son iddialar iPhone 7‘nin aslında iPhone 6SE olduğu yönündeydi. Bu iddialar ortalığı epeyi karıştırmıştı.

iPhone 6SE Gelmiyor!

iPhone 6SE model cihaz hakkında gelen sızıntılar ile ilgili iPhone 6SE kutusu bile görünmüştü. Bu görüntünün ardından birde iPhone 6SE cihazı görününce hatta test sonuçları görüntülenince hepimiz iPhone 7 yerine iPhone 6SE geleceğini düşündük. Ancak son gelen iddialar çok güçlü kaynaklardan geldi artık bunu biliyoruz. iPhone 6SE gelmeyecek!

iPhone 7 Kesin Olarak Geliyor!

Redmond Pie tarafınca sızdırılmış olan bilgilerde iPhone 7 model cihaz hakkında detaylar paylaşıldı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus olarak iki farklı model cihazın 7 Eylül’de tanıtılacağı iddia edildi. Hemde yeni modelin özellikleride paylaşılmıştı. Şuana dek en net dili kullanarak iPhone 7’nin geleceği söylenildi. iPhone 7 model cihazın çıkmasına artık çok az bir süre kaldı. Merakla neler olacak bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here