Ana SayfaOyun8 Ball Pool Android Oyunu

8 Ball Pool Android Oyunu

-

Bilardo özellikle ülkemizin vazgeçilmez eğlence kaynaklarından birisidir. 60’lı yıllardan bu yana ülkemizde her gencin en az bir kere oynadığı bu oyun şimdi mobil platformlarda da yerini aldı. 8 Ball Pool ismi ile yayınlanan Android oyunu üzerinden bilardo zevkinizi katlamaya hazır mısınız?

Oyun sektörünün lider firmalarından Miniclip tarafından yayınlanan 8 Ball Pool Android Oyunu, en çok oynanan 8 top oyununu mobil platforma dökülmüş halidir. Birebir olarak rakibimiz ile mücadele edebileceğiniz gibi 8 oyunculu turnuvalara da katılabilirsiniz.

Online sistemi sayesinde bilardo oyunundan alacağınız zevki katlayabileceğiniz 8 Ball Pool Android Oyununu oynayabilmek için facebook girişi yapmanız yeterlidir. Ardından arkadaşlarınıza veya dünyanın bir ucundaki herhangi bir insana bağlanabilir, onunla mücadele edebilirsiniz.

Oyunun bir diğer önemli yanı seviye sistemidir. Seviye sistemi sayesinde size daha yakın güçte oyuncular ile karşılaşırsınız. Örneğin, oyuna ilk başladığınızda oyunun en iyi oyuncuları ile karşılaşmak zorunda kalmazsınız. Bunun dışında yüksek seviyeler için oluşturulmuş bölüme giriş iznini de yakalamış olursunuz.

8 Ball Pool 2

Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebileceğiniz yapımı uygulama içi satın alma seçenekleri ile de kullanabilirsiniz. Oyundaki performansınızı ve oyunlardaki etkinliğinizi arttırabilecek olan bu uygulama içi satın alma seçeneklerini oyunun içinde listeleyebilirsiniz. 8 Ball Pool Android Oyununu indirmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here