A101

Market zincirlerinde bile teknoloji ürünlere doğru bir eğilim oluşmaya başladı. Bu alanda ilk adımı BİM attı ve uygun fiyatlı teknolojik ürünler satmaya başladı. Market zincirinin ardı ardına uygun fiyatlı telefonlar, oyuncu aksesuarları satmasının ardından bir başka hamle ise A101 tarafından geldi.

Tüm bu süreçlerden sonra artık BİM ve A101 arasında bu alanda yeni bir yarış yaşanmaya başladı. Yarışta son kozu ise A101 oynadı. Bu kez market zinciri iki uyun fiyatlı akıllı telefon satışı yapacağını duyurdu. Hemen modellere ve fiyatlarına geçelim.

A101 Telefonları Ne Kadar Fiyatla Satacak?

Market zincirinin yayınladığı yeni aktüelle beraber ortaya çıkan bilgilere göre A101, Nokia 2 ve Galaxy J7 Duo akıllı telefonlarının satışını gerçekleştirecek. Uygun fiyatlı iki modelin satışını yapacak olan market zincirinin, fiyatlar kısmında da önemli güncellemeler yaptığını göreceğiz.

Öyle ki her iki telefonda piyasa fiyatından biraz daha aşağı bir fiyatla satılacak. Nokia 2 akıllı telefonlarının satış fiyatı 599 TL olacak. Giriş seviyesi akıllı telefon modelinin, resmi Nokia garantili olarak geleceğini de ekleyelim.

A101

İkinci akıllı telefon modeli ise belirttiğimiz gibi Galaxy J7 Duo olacak. Bu modelde yine aynı anda satışa çıkacak. Market zincirinin bu model için istediği fiyat ise 1.379 TL olacak. Her iki model için de satışlar 19 Temmuz tarihinde satışa çıkacak. Telefonların yanında SEG televizyonlarında satılacağını söylemek gerekiyor.

19 Temmuz tarihinde satışa çıkacak olan ürünlerin yine stok sınırlı olarak geleceğini de ekleyelim. Yani A101 fırsat ürünlerini almak için yine elinizi bir hayli çabuk tutmanız gerekiyor. Telefonların stok durumu konusunda ise bir açıklama yapılmış değil. Uygun fiyatlı modellerin incelemelerine sitemizden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here