Ana Sayfa Akıllı Telefon A101 Bu Kez Sony Xperia XA Telefon Satacak

A101 Bu Kez Sony Xperia XA Telefon Satacak

A101 uygun fiyatlı teknoloji ürünleri sunmaya devam ediyor. Bu kez Sony Xperia XA akıllı telefonlarının satışa çıkacağı duyuruldu. Sony Xperia XA modelinin satışı ne zaman başlıyor? Telefonların fiyatı ne kadar olacak? İşte tüm detaylar.

-

Yeni akıllı telefon modelleri bir bir piyasaya girmeye devam ediyor. Her ay en az birkaç yeni modelin tanıtıldığını ve satışa çıktığını görüyoruz. Haliyle akıllı telefon dünyasında popülerlik artmaya başladı. İşte bu popülerlikten yararlanmak isteyen market zincirlerinden birisi de A101. İlk olarak BİM tarafından başlatılan teknolojik ve özellikler akıllı telefon ürünlerini ucuza satma konseptine dahil olan A101, artık sürekli olarak bu alanda yeni modellerin satışına başlıyor. Hatta BİM ile bu alanda yeni bir yarışa girildiğini söylemek de yanlış olmayacaktır. Bu noktada market zincirinin son hamlesi ise Sony Xperia XA akıllı telefonları oldu.

Sony Xperia XA Telefonları Satışa Çıkıyor?

En son geçtiğimiz haftalarda taşınabilir şarj cihazı satarak gündeme gelen A101 market zincirlerinin bu kez Sony Xperia XA akıllı telefonlarını uygun fiyata satışa çıkaracağı ortaya çıktı. BİM tarafından sunulan taşınabilir şarj aletine bir karşılık olarak sunulduğu düşünülen Sony Xperia XA akıllı telefonlarının piyasaya göre bir nebze daha uygun fiyatlı olarak satıldığını da ekleyelim. Öyle ki telefonların satış fiyatı için yapılan açıklamada 699 TL rakamını gördük.

Sony Xperia XA

Aslında bunun bir açıklama olarak yapılmadığını afiş görselleri üzerinde ortaya çıktığını da ekleyelim. Yine afiş görsellerinden elde edilen bilgiye göre 699 TL fiyatla satışa çıkacak olan akıllı telefonlar 2 yıl Sony Türkiye garantili olarak sunulacak. Yani garanti şartlarında bir değişiklik durumu söz konusu değil.

Piyasanın daha altında bir fiyatla satılan Sony Xperia XA akıllı telefonlarının satışa çıkacağı tarih ise 14 Haziran olarak açıklandı. Birçok farklı ürünle beraber satışa çıkacak olan telefonların, stok sınırına dahil olacağını da eklemek gerekiyor. Yeni akıllı telefonların stoklarının ne kadar sınırlı olacağı konusunda ise bir bilgi yok. Stokların sınırlı olması, telefonlara ulaşmanın yine zor olması anlamına geliyor. Muhtemelen her mağazada satış olacak.

25,701BeğenenlerBeğen
57,382TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here


Telefon Karşılaştırma Sayfası Yenilendi! Artık daha hızlı ve daha akıllı. Size hangi telefonun daha iyi olduğunu söylüyor..
+