Ana SayfaTeknoloji HaberleriAcer Aspire Switch 10 E Piyasaya Çıkıyor!

Acer Aspire Switch 10 E Piyasaya Çıkıyor!

-

Acer Aspire Switch 10 E’yi özellikle bilgisayarını her zaman yanında taşıyanlar için piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Bilgisayarın hafif oluşu bilgisayarını yanında taşımak zorunda olan kullanıcılar için ideal gözüküyor. Aspire Switch 10 E kullanıcılara hem tablet hem de dizüstü olmak üzere 2 şekilde kullanılabilme fırsatı sunuyor.

Acer Aspire Switch 10 E Özellikleri Ne?

Switch 10 E renkli canlı tasarımıyla Red Dot ödülünü kazandı. Switch 10 E Switch 10 modeline göre daha canlı ve renkli duruşuyla ayrılıyor. Switch 10 E 10. 1 inç boyutunda ekrana sahip ve bilgisayarın klavyesi sökülüp tablet moduna kolaylıkla dönüşebiliyor. Switch 10 E IPS paneliyle kullanıcılara geniş görüş açısı sunuyor.

Acer Aspire Switch 10 E
Acer Aspire Switch 10 E

Switch 10 E pil konusunda da gayet başarılı. Switch 10 E’yi klavyeli kullanımda 5 saat, tablet modunda ise 8 saat kullanmak mümkün. Switch 10 E normal kullanımlarda ise 10 saat kullanabilmek mümkün. Acer Switch 10 E bilgisayarları için yaptığı açıklama da pil süresinin 12 saat olacağını açıklamıştı. Yapılan testlerde pil kullanım süresinin en fazla 10 saate çıktığı görüldü. Bu durum tüketiciler arasında soru işareti oluşturmuş durumda. Acer’in bu konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapıp yapmayacağı tüketiciler tarafından merakla bekleniyor.

Tutulması Bekleniyor

Tablet ve diz üstü bilgisayar kullanımını bir araya getiren Acer’ın bu yeni modelinin tutması bekleniyor. Cihaz için ilk tepkiler olumlu olurken, bu konuda sadece sistemin düşük olması eleştiri alabilir. Fakat tüm bunlara karşın, yüksek performans beklemeyenler için ideal bir ürün.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here