Ana SayfaTeknoloji HaberleriAcer İki Yeni Chromebook Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu!

Acer İki Yeni Chromebook Dizüstü Bilgisayarını Duyurdu!

Acer, yeni dizüstü bilgisayarlarıyla kullanıcıların dikkatini çekmenin yanı sıra ihtiyaçlarına yönelik ürünler piyasaya sürüyor..

-

Acer, bugün yeni Chromebook modellerini duyurmaya başladı. Şirket Chromebook Spin 511 ve 512 modellerini eğitim ve evden çalışma taleplerine yönelik çıkarıyor. 2’si 1 arada olan bu modeller hem tablet hem de dizüstü bilgisayara dönüştürülebiliyor.

Kişisel kullanımlar için üretilen bu yeni iki model Intel işlemcileri içerisinde barındırıyor. Wi-Fi 6 desteği ile gelen modeller 8 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanına sahipler.

Spin 511, HD çözünürlüklü 16: 9 en boy oranına sahip 11,6 inç dokunmatik IPS LCD ekranla geliyor. Spin 512‘de ise bu ekran, 12 inç HD+ 3: 2 en boy oranıyla geliyor. Her iki model de MIL- STD sertifikaları sayesinde günlük kullanımda aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklılık sunuyor.

Ayrıca antimikrobiyal ekran ve klavye kaplamaları cihazda yer alıyor. İki dizüstü bilgisayar Intel‘in N4500 / N5100 işlemcileriyle geliyor. 10 saate kadar pil gücü sunan modellerin bağlantı noktaları ise iki USB 3.2, Tip-C, kulaklık girişi, USB 3.2 Tip-A olarak konumlandırılmış şekilde geliyor.

Chromebook Spin 511, Nisan 2021’de 400 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkarken, Chromebook Spin 512 ise Mart 2021‘de 430 fiyat ile satışa çıkacak.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here