Acer Liquid
Acer, ilk akıllı telefonunu piyasaya sürdü

Akıllı telefonların piyasası, her teknoloji firmasının ilgisini çekecek düzeye geldi. Hemen hemen her firmanın el attığı bu pazara son olarak da Acer eklendi. CES 2015 fuarına az bir zaman kala, Tayvanlı teknoloji firması, giriş seviyesinde Android telefon üretmeye başladığını kamuoyuna duyurdu.

Acer, Akıllı Telefon Piyasasına Adım Attı

Liquid Z410 adlı Acer’ın ilk Android telefonu, bazı özellikleri ile piyasanın arkasında kalsa da, bazı yönlerde öne çıkmayı başarmıştır. Liquid Z410, 4,5 inçlik ekran boyutuyla en fazla göze çarpan özellik olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda 2 megapiksellik ön kamerası da öne çıkan özellikler arasında seyrediyor.

5 megapiksellik arka kamerasının altında ek bir üğme bulunduran Acer’in bu yeni Android telefonu, bu açıdan pek çok telefonu geride bırakacak gibi görünüyor.

Liquid Z410, hoparlör açısından da diğer bilgisayarların önüne geçecek gibi görünüyor. Çift hoparlöre sahip bu telefon, HTC‘nin BoomSound teknolojisiyle yarışır düzeyde olduğunu gösteriyor. henüz dahili hafıza ve RAM konusunda bilgilendirme yapılmayan bu telefon hakkında 4 çekirdekli 64 Bit MediaTek MT6732 işlemci ve Mali-T740 grafik işlemci yer alıyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here