Ana Sayfa İpucu AirDroid Çevrim Dışı ve İnternetsiz Nasıl Kullanılır?

AirDroid Çevrim Dışı ve İnternetsiz Nasıl Kullanılır?

Akıllı telefonunuza uzaktan bağlanmanıza yardımcı olacak en iyi programlardan birisi olan AirDroid'i internetsiz kullanabilmeniz için yapmanız gerekenleri bir araya getirdik....

-

AirDroid, akıllı telefon işlevlerinizin bazılarını masaüstünüzden veya bilgisayarınızdan kullanabileceğiniz veya yönetebileceğiniz bir cihaz yönetim uygulamasıdır. Yapmanız gereken tek şey, masaüstü verilerinize erişmek için hem Android hem de bilgisayarınızda aynı hesapta oturum açmaktır.

Genellikle, AirDroid cihaza uzaktan erişim için aktif İnternet verisi ve bağlantı gerektirir. Akıllı telefonunuz nerede olursa olsun, yine de tüm verilerine erişebilir ve bilgisayardan yönetebilirsiniz.

Cihazınızı web tarayıcılarından veya masaüstlerinden özel bir uygulamadan yönetebilirsiniz. Onu yönetin, aynı zamanda etkinliklerini görüntüleyin, arama yapın, mesaj gönderin ve tüm bildirimleri doğrudan bilgisayarınıza alın.

AirDroid Çevrim Dışı ve İnternetsiz Nasıl Kullanılır?

Peki ya AirDroid’i çevrimdışı ya da internet kullanmadan kullanabileceğinizi ve cihazınıza hala bilgisayarınızdan erişebileceğimizi söylesek? Nasıl olduğunu okumaya devam ederek öğrenin.

Play Store’dan İndir | Web Mağazası’dan Kayıt Ol

AirDroid’i Çevrim Dışı Kullanma

Bu yöntemi kullanırken, dosyaları gönderebilir veya aktarabilir, bunları cihazınızdan bilgisayarınıza indirebilir, neredeyse tüm özellikleri görüntüleyebilir ve yapabilirsiniz. AirDroid’i çevrimdışı kullanırken, masaüstünden arama yapma veya cihaz kamerasına erişme gibi premium özelliklere de erişebilirsiniz. Nasıl olduğunu bilmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Ayrıca bkz: Notepad++ Dosya Karşılaştırması Nasıl Yapılır?

Adım 1

AirDroid Android uygulamanızı açın ve Araçlar panele gidin. Burada, internet paylaşımını seçmeniz gerekecek. Burada internet paylaşımını etkinleştirdikten sonra, kendi internet paketiniz varsa kapatabilirsiniz. Tek yapmanız gereken telefonunuzdan internetsiz bir Mobil Erişim Noktası Oluşturmak.

AirDroid Çevrim Dışı ve İnternetsiz Nasıl Kullanılır?

Ayrıca bkz: Facebook Messenger Karanlık Mod Nasıl Etkinleştirilir?

Adım 2

Yukarıdaki adımları tamamladığınızda, bilgisayarınızın Wi-Fi kısmından telefonunuza bağlanmalısınız. Telefonunuzun ismi değiştirilmediyse muhtemelen benimki gibi AndroidAP olarak görünmektedir.

AirDroid Çevrim Dışı ve İnternetsiz Nasıl Kullanılır?

Adım 3

Telefonunuzun ağına bağlandıktan sonra, mobil uygulamada verilen IP adresini, bilgisayarınızdaki tarayıcıya yazın.

AirDroid Çevrim Dışı ve İnternetsiz Nasıl Kullanılır?

Ayrıca bkz: MicroSD Kart Hızı Nasıl Ölçülür?

Cihazınızda, Kabul et seçeneğine dokunmanız gereken bir bildirim açılır. Artık AirDroid web sayfasının açılacağını görebilir ve aktif bir İnternet bağlantısı olmadan cihazınızı yönetebilir veya erişebilirsiniz. Kolay değil mi? Bu yöntemin tek dezavantajı, bilgisayardaki özel uygulamayı değil, yalnızca web tarayıcısını kullanarak erişebilmenizdir.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy F41 için Yeni Bir Video Yayınlandı

Samsung'un F serisi adı verilen yeni bir akıllı telefon serisine geçiş yapacağı biliniyor. Marka bu serinin ilk modelini Samsung Galaxy F41 olarak...

Huawei Mate 40 Pro için Çalışır Halde Görüntüler Yayınlandı

Huawei Mate 40 Pro, her sıkıntıya ve her engele karşı satışa çıkacak gibi duruyor. İlk iddiaya göre bu modelin Kirin işlemcisi son...

Oppo Reno4 Lite’ın Fiyatı ve Renk Seçenekleri Sızdırıldı!

Oppo geçtiğimiz günlerde Oppo F17 Pro ve Oppo Reno4 Pro 4G akıllı telefonlarını tanıttı. Son raporlar, F17 Pro'nun Avrupa'da Oppo Reno4 Lite...

Google Nest Audio Akıllı Hoparlör İle Tanışın!

Google, yeni akıllı ev ürünlerini gizli tutmakta zorlanıyor. Nitekim Google Chromecast'ta tanıtılması beklenen Google Nest Audio da bir sızıntıya maruz kaldı.

Samsung Galaxy A72, Beş Kameraya Sahip Olabilir!

Birkaç yıl önce Samsung, dünyanın ilk dört kameralı telefonu Galaxy A9'u (2018) tanıttı ve şimdi şirket beş kameraya kadar çıkmaya çalışıyor. Beşli...