Xiaomi

Akıllı telefon pazarında hızlı bir giriş yapan ve çıkardığı ürünlerle dikkat çeken Xiaomi, hangi sektöre el atacağını şaşırdı. Akıllı saat ve telefonlardan sonra akıllı ayakkabı pazarınada el atan şirketin hedefi pazar alanını genişletmek. Çin’de en çok tercih edilen marka olan Li-ning ile akıllı ayakkabı ortaklığına giren Xiaomin’in hedefi büyük.

Daha önce çıkan haberlere nazaran akıllı telefon piyasasındaki yerini korumak ve büyümek adını avrupa pazarına açılıp akıllı ayakkabı modelleriyle kendine yer edinmeye devam edeceği gözüküyor.

Fiyat stratejisi ve giyebilir teknolojinin pahalı olmaması gerektiğini savunan Xiaomi daha önce çıkarmış olduğu akıllı bilekliği 13 dolar gibi bir fiyatla teknoloji pazarına sunmuştu. Mi Band olarak satışa sunduğu akıllı bileklik ile bir çok teknoloji meraklısına şaşırtmayı başarıp tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Karşınızda Xiaomi Mi Band 2

Xaiomi akıllı ayakkabı üretimine ne zaman geçiyor?

Akıllı ayakkabının üretimine ne zaman geçecek olduğu tam olarak bilinmese de, Li-ning firması ile üretecek olduğu akıllı ayakkabıların altında bir çip olacağı ve telefonunuzdaki uygulama ile engtegre edileceği çıkan haberler arasında.

Ayakkabı

Mi Band adıyla ürettiği akıllı bileklik politikasını, akıllı ayakkabıda da sürdürecek olan Xaiomi fiyat ve kaliteden ödün vermeden giyebilir teknolojileri makul fiyatlara almanıza olanak sağlayacak.  Ayakkabının kesin fiyayı henüz belli olmasa da Çin’li teknoloji devinin pazardaki stratejisi oldukça verimli olacak gibi gözüküyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.