HiSmart
HiSmart ile farklı bir çanta tasarımına hazır olun

Son zamanlarda gündelik hayatımızda yer alan çoğu ürün teknoloji ile buluşarak; akıllı unvanını alacak şekilde hayata merhaba dedi. Bu unsurlarından bir tanesi de çantalar olup; üzerine farklı özelliklerin barınmasıyla beraber farklı bir boyut kazandı ve kullanıcıların hizmetine sunuldu. HiSmart adıyla piyasaya çıkan bu ürün selfie çekebiliyor ve gelen çağrılara cevap verebiliyor.

Çantaların işlevleri Değişiyor

HiSmart
HiSmart, çantaları farklı bir boyuta taşıyor

HiSmart adıyla piyasaya çıkacak ve kullanıcıların yükünü hafifletecek olan uygulama, Android ve iOS işletim sistemiyle çalışan akıllı telefonları destekler niteliklere sahip olacak şekilde programlanmış. Akıllı telefonlarla uyumlu olan bu çanta üzerinde bulunan düğmelerle kontrol edilip, harekete geçirilebiliniyor. Görünüşü son derece sade olan bu teknolojik unsur, sanıldığı kadar basit bir teknoloji içermiyor.

Sadece eşyanızı taşımayı görev edinmeyen HiSmart akıllı çantaları, fotoğraf, video ve selfie çekme, ses kaydetme, gelen aramaları cevaplama, müzik çalma gibi bir çok özelliği bünyesine katıp kullanıcılarına aktif bir hizmet sağlama konusunda önemli bir konuma erişecek. Birçok özelliği de bünyesinde barındıran Hi Smart, tamamen kullanıcılara yoğunlaşıp, bu alanda hizmet vermek için çaba gösterecek bir pozisyonda yer alıyor.

Indiegogo ve Kickstarter’in ortak çalışması ile ortaya çıkan HiSmart, 300 dolarlık bir fiyat ödemeniz halinde sahip olacağınız bir teknolojik eşya olarak görülüyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here