Ana SayfaTeknoloji HaberleriAkıllı Direk Mito Ücretsiz İnternet ve Şarj Sunuyor!

Akıllı Direk Mito Ücretsiz İnternet ve Şarj Sunuyor!

-

Mito, akıllı direk ile Taksim üzerinde ücretsiz internet ile ücretsiz şarj sunacak. İşte akıllı direk Mito!

Her geçen gün mobil kullanım artarken kullanıcıların internet ve şarj ihtiyaçlarıda artış göstermekte. Bu konu üzerine bir çok önemli proje düşünülürken, Mito adlı direk ile kullanıcılar Taksim‘de internet ağına ücretsiz bağlanabilecek ve mobil veriyi ücretsizce kullanabilecekler. Ayrıca Mito ücretsiz internet sunarken, kullanıcıların şarj sıkıntısını unutmayıp bu konuyuda çözmüş.

Mito’da Her Şey Ücretsiz

Telefonlarınız için internet sıkıntısı yaşarken şarj sıkıntısı daha büyük boy göstermekte. Sürekli biten şarjlardan dolayı telefonlarımızı şarj edebilecek bir yer aramaktayız. Taksim‘de bulunan akıllı direk Mito ücretsiz internet sunarken beraberinde şarj sorunlarınızıda ücretsiz çözmekte. Şuan için bir kaç yerde akıllı direk olmasına rağmen bir çok belediye akıllı direk projesine katılım gösteriyor ve ilerleyen zamanlarda tüm bölgelere geleceğini düşünüyoruz.

Verisun Bilişim tarafından halen geliştirilmekte olan uluslararası da destek alan Mito vermiş olduğu ücretsiz hizmetlerin yanı sıra kent görünümüne de tasarımı ile güzellik sağlıyor. Teknolojiyi ilk gören kullanıcılar oldukça olumlu bakarken kullanmayıda ihmal etmiyor. Aynı anda tam 8 farklı şarj edebilen Mito bu şekilde çoğu kullanıcının işlerini de görmekte.

Bakalım diğer bölgelere ne kadar sürede gelecek ve kullanım yoğunluğu istatistik raporları nasıl olacak. Mito için yeni gelişmeler ne olacak ve ne zaman gelecek? Merakla bekliyoruz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here