Huawei Watch 2 Classic

390
420 mAh
MP
1.2"
Huawei Watch 2 Classic Özellikleri

Huawei Watch 2 Classic, metal bir tasarım kullanırken, Watch 2 spor bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Bunun en büyük nedeni ise LTE desteğini sağlamak için plastik bir malzeme kullanması gerekiyor. Buna ek olarak, müşterilere Watch 2 için sadece bir Wi-Fi modeli de sunulacak. Her iki akıllı saat 1.2 inçlik dairesel bir ekranı kullanıyor ancak öncekinden daha kalın ve hantal görünüyor.

Kalınlık önceki modele göre neredeyse 2 mm daha kalın ve 12.6 mm. Yeni cihazlar, en çok iki güne kadar dayanıklı olduğu iddia edilen 420mAh bataryayı kullanıyor. Yalnızca saati ve adım sayımları görmeyi sağlayan özelliği kullanarak, akıllı saati 25 güne kadar kullanmanızı sağlayan “düşük güç modu” var.

Her iki akıllı saat üzerine iki özel düğme ile birlikte bir mikrofon ve hoparlör entegre edilmiştir. Kayışların değiştirilmesini destekler ve toz ve su direnci için IP68 suya dayanıklılık sertifikası sunar. Huawei Watch 2 Classic ayrıca, deri fakat ter nedeniyle yıpranmayı önlemek için kauçuk bir iç kısım içeren bir ‘hibrid kayış’ sunuyor.

Tasarım Bilgileri
Huawei Watch 2 Classic
4 (4 oy)

Boyutları 48.9 x 45 x 12.6 mm
Ağırlığı 60 gr
Ekran Türü Amoled Kapasitif Dokunmatik Ekran
Ekran Boyutu 1.2"
Ekran Çözünürlüğü 390 x 390 Piksel
Ekran/Gövde Oranı 21.1%
Piksel Yoğunluğu 460 PPI
Renk Seçenekleri Titanyum gri
Suya/Toza Dayanıklılık Var - IP68
Kamera Özellikleri
Donanım Özellikleri
Anakart Qualcomm Snapdragon Wear 2100
İşlemci 1.1 GHz
Çekirdek Sayısı 4
Dahili Hafıza 4 GB
RAM 0.768 GB
Sensörler İvmeölçer
Barometre
Jiroskop
Pusula
Kalp Atış Hızı Sensörü
NFC Yok
GPS A-GPS
Radyo Yok
Batarya 420 mAh
Konuşma Süresi 48 Saat
Bağlantı Özellikleri
Sim Kart Sim Yok
Kablosuz Ağ (Wi Fi) Wi-Fi 802.11 b/g/n
Bluetooth v4.1, LE
Genel Bilgiler
Huawei Watch 2 Classic Fiyatı 380 €
Editör Puanı 83.25
Çıkış Tarihi 22 Mart 2017
Koruma Özellikleri Corning Gorilla Glass
Diğer Özellikleri
Huawei Watch 2 Classic Diğer Teknik Özellikleri Hızlı Pil Şarj
Kablosuz şarj
MP3/WAV/FLAC/eAAC+/WMA çalar
Doküman görüntüleyici

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei Watch 2 Classic, metal bir tasarım kullanırken, Watch 2 spor bir tasarımla karşımıza çıkıyor. Bunun en büyük nedeni ise LTE desteğini sağlamak için plastik bir malzeme kullanması gerekiyor. Buna ek olarak, müşterilere Watch 2 için sadece bir Wi-Fi modeli de sunulacak. Her iki akıllı saat 1.2 inçlik dairesel bir ekranı kullanıyor ancak öncekinden daha kalın ve hantal görünüyor. Kalınlık önceki modele göre neredeyse 2 mm daha kalın ve 12.6 mm. Yeni cihazlar, en çok iki güne kadar dayanıklı olduğu iddia edilen 420mAh bataryayı kullanıyor. Yalnızca saati ve adım sayımları görmeyi sağlayan özelliği kullanarak, akıllı saati 25 güne kadar kullanmanızı sağlayan "düşük güç modu" var. Her iki akıllı saat üzerine iki özel düğme ile birlikte bir mikrofon ve hoparlör entegre edilmiştir. Kayışların değiştirilmesini destekler ve toz ve su direnci için IP68 suya dayanıklılık sertifikası sunar. Huawei Watch 2 Classic ayrıca, deri fakat ter nedeniyle yıpranmayı önlemek için kauçuk bir iç kısım içeren bir 'hibrid kayış' sunuyor.