Woolet

Akıllı saatler, telefonlar, arabalar teknoloji hayatımıza girdiğinden beri el atmadığı nokta kalmadı. İletişim imkanları, sosyal ağlar ve bir çok yenilik ile her geçen gün farklı bir tasarım ve teknoloji haberi duymaya alıştığımız haberlere bir yenisi eklendi. Woolet akıllı cüzdan.

Nedir bu Woolet, akıllı cüzdan. Telefonunuzla iletişim halinde olan Woolet içine yerleştirilmiş olan verici ile size bir bildirimde bulunuyor.  Evden çıkarken cüzdanınızı unuttunuz ve ya yolda yürürken düşürdünüz arada mesafe açıldığı zaman size bir birdirim sesi göndererek haber veriyor.

Akıllı cüzdanın faydaları neler olabilir.

Woolet’in en dikkat çekici özelliği ise cüzdanınızı kaybettiniz ve telefonunuzun şarjı yok işte Woolet burada devreye tekrar giriyor. Çevrede başka bir Woolet kullanıcısı var ise ona bağlanarak cüzdanın yerini iletiyor ve bulan kişiye sizin numaranızı ileterek cüzdanı size teslim etmesine olanak sağlıyor.

Woolet 2

199 dolar fiyat etiketi ile mayıs ayında satışa sunulacak olan Woolet ne kadar ilgi göreceği merak konusu olsa da, her geçen gün teknolojinin hayatımızın her noktasına girmesi hiç şaşırtıcı olmayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here