Alcatel tarafından çıkan akıllı telefon Onetouch Hero 2, ince bir tasarıma sahip olması ile dikkat çekmektedir. 6 inç büyüklüğünde ekrana sahip olmasıyla ve Full HD ekran çözünürlüğü ile dikkat çeken Alcatel Onetouch Hero 2, 367 PPI değerine sahiptir. 2 GHz hızında çalışmakta olan MediaTek’in MT6592 işlemcisine sahip olan Alcatel Onetouch Hero 2, 2 GGB RAM ile gelmektedir. 16 GB depolama alanına sahip olan akıllı telefon modeli, microSD kart desteği ile hafızayı artırma olanağını da sunmaktadır.

3100 mAh değerinde bataryasıyla da oldukça iddialı olan bu cihaz, 13.1 MP değerinde arka kamerası ile de gayet iyi çekimler yapabilmektedir. Kamerasının görüntü sabitleme özelliğinin bulunduğunu da söylemeden geçemeyeceğimiz Alcatel Onetouch Hero 2, 5 MP değerinde de bir ön kameraya sahiptir.

Hero-2

Kamera ayrıca yüz ve gülümseme yakalama özelliği sayesinde gayet yetenekli olduğunu göstermektedir. İşletim sistemi olarak Alcatel Onetouch Hero 2 Android 4.4 KitKat’a sahiptir. 7.9 mm inceliği ve 175 gram ağırlığı ile günümüzde her geçen gün tanıtımı yapılan ve satışa çıkan akıllı telefon pazarında oldukça iddialı olan Alcatel Onetouch Hero 2, bakalım kullanıcılardan nasıl bir tepki alacak?

İstediği başarıyı yakalayabilecek mi, sunduğu hizmet doğrultusunda kullanıcıların çıkacak bir üst seviye modelini tercih etmesini sağlayabilecek mi göreceğiz. Alcatel, akıllı telefon sektöründe kendisini artık yavaş yavaş da olsa göstermeye başlamış olan bir üretici olup, çıkarttığı modeller ile oldukça iddialı ve kaliteli olduğunu rakiplerine ve kullanıcılara göstermektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here