Windows 10nun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Windows 10 haberleri gündemde oldukça yer kaplıyor olsa da kimse çıkış tarihi hakkında net bir şey söyleyemiyordu. 2015 yazının sonu gelmesi muhtemel Windows 10 için her gün çıkan haberler bekleyişi heyecanlı kılıyor derken, artık bekleyişi heyecanlı kılacak tek şey sabırsızlık olacak çünkü Windows 10’nun çıkış tarihi gayri resmi olsa da açıklandı.

AMD CEO’su Lisa Sun Windows 10’nun Çıkış Tarihini Ağzından Kaçırdı

AMD’nin olağan yıllık yenilikler toplantısında konuşma yapan Lisa Su ” Windows 10’un Temmuz ayı sonunda çıkması ile birlikte kendimizi, gelişmelerimizin hedeflerini okulların açılmasına göre hazırlayacağız”  sözleriyle Windows 10‘nun çıkış tarihini netleştirmiş oldu.

Sadece Terry Myerson’un sözlerine göre Windows 10’nun çıkış tarihinin yaz ayları olacağı biliyor olsa da bugüne kadar hiç kesin tarih verilmemiş olan Windows 10’nun çıkış tarihinin Temmuz sonu olduğuda böylelikle kesinlik kazanmış oldu. 190 ülkede aynı anda çıkacak olan Windows 10, 111 farklı dil seçeneği ile Temmuz ayının sonunda çıkış yapacak. AMD CEO’su Lisa Su ise tarihi bir ağızdan kaçırma olayına imza attığı ile kalacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here