Ana Sayfa İpucu Android 10 Nasıl İndirilir?

Android 10 Nasıl İndirilir?

Android 10'u sabırsızlıkla beklerken şimdi de akıllarda nasıl indirileceğine dair soru işaretleri varsa bu haber de o soru işaretleri kalkıyor!

-

Google’ın en son işletim sistemi olan Android 10’u şimdi birçok farklı telefona indirebilirsiniz. Android 11 piyasaya çıkana kadar, bu kullanabileceğiniz işletim sisteminin en yeni sürümüdür.

Samsung Galaxy S20 ve OnePlus 8 gibi bazı telefonlar telefonda zaten mevcut olan Android 10 ile birlikte gelirken , son birkaç yılın çoğu telefonunun kullanılabilmesi için indirilmesi ve kurulması gerekir. iOS’tan farklı olarak, Android her zaman en yeni işletim sistemini elde etmekte çok ısrarcı değildir, bu nedenle bazen nasıl yükseltileceği hemen net değildir.

Birçok akıllı telefon Android 10 güncellemesini indirebilir – burada listelenemeyecek kadar çok – ancak genel olarak konuşursak, son birkaç yıldır bir ahizeniz varsa, özellikle üst düzey bir cihaz varsa, muhtemelen Android 10’u alabilirsiniz. emin olun.

Android 10‘u çalıştıracak bir cihazınız varsa, size nasıl yapılacağını göstereceğiz. Daha kolay olamazdı ve uygulama satın alırken veya uygulama içi satın alımlar yaparken karanlık mod ve Face ID tarzı yüz tanıma uyumluluğu gibi tüm yeni özelliklere erişmenizi sağlar.

Android 10’U İndirme

Başlamadan önce, bu talimatların Google Pixel’de ve diğer bazı akıllı telefonlarda bulabileceğiniz ‘stok’ Android için olduğunu belirtmek gerekir. Huawei ve Xiaomi gibi şirketler, telefonları için birkaç şekilde biraz farklı olan ‘çatallı’ Android’ler oluşturuyor ve menülerin tarif ettiğimizden biraz farklı olduğunu görebilirsiniz. Ancak talimatların hepsi çalışmalıdır.

İlk olarak, telefonunuzdaki Ayarlar uygulamasını bulun. Bu çok kolay bir sorudur, çünkü yeni bir telefon satın aldığınızda genellikle uygulamalarınızın ilk sayfasına gelir ve onu taşımak için çok az neden vardır.

Buradan, ayarlar arama seçeneğini kullanın veya ‘Sistem’i bulmak için aşağı kaydırın. Bu seçeneği seçin.

Şimdi, alttaki ‘Gelişmiş’ sekmesini bulun ve açın. Bu seçeneklerin sonuncusu seçmeniz gereken ‘Sistem güncellemesi’dir.

Android 10 hakkında bir sürü bilgi ve bunun yanı sıra telefonunuza indirme seçeneği sunulmalıdır. Durum böyle değilse, ya zaten Android 10’dasınız ya da telefonunuz şu anda uyumlu değil. Her iki durumda da, kötü şans.

Güncellemeyi başlatın, telefon işi buradan yapacak. Veri izninizi kullanmak istemiyorsanız Wi-Fi’ye bağlı olduğundan emin olun ve telefonunuzun pili zayıfsa, ahizeyi fişe takılı tutmaya değer.

Bir süre sonra Android 10 indirilecek. Düzgün çalışması için telefonunuzu yeniden başlatmanız gerekir, ancak geri döndüğünüzde en yeni Android işletim sistemine kabul edilirsiniz. Tebrikler!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Red Hat Enterprise Linux RHEL 8.3 Geliyor – İşte Yenilikler

Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 8.3'ün beta sürümünü 3 ay önce yayınlanmıştı. Şimdi ise Red Hat ekibi şimdi RHEL 8 platformunun RHEL...

Google Ücretsiz VPN Dönemini Başlatıyor – İşte Detaylar

Google One, 2 TB veya üzeri planına sahip aboneler için ücretsiz VPN hizmetini duyurdu. Google One nedir peki? diye soracak olursanız, yazımızın...

Samsung Galaxy Buds Beyond İle Tanışın!

Samsung, 2021'de Galaxy S21 serisini piyasaya sürmeyi planlıyor. Şimdi ise şirket "Samsung Blade" ve "Galaxy Space" gibi isimlerden sonra bambaşka bir marka...

Moto E7, Çok Yakında Piyasaya Sürülecek!

Bu ayın başlarında bir liste, duyurulmamış Motorola Moto E7 akıllı telefonun tüm özelliklerini ortaya koymuştu. Liste ayrıca Moto E7'nin görüntülerini de taşımıştı....

Samsung, 2021’de Katlanabilir Telefon Portföyünü Genişletecek!

Bu haftanın başlarında Samsung Electronics, faaliyet kârını ve diğer ayrıntıları, en son mali raporuyla açıkladı. Güney Koreli teknoloji devi, kârını çeşitli farklı...