Android 5.0 teması Play üzerinde yayınlandı.
13-07-2014
11
0

Geçtiğimiz günlerde Google I/O konferansında tanıtılan Android 5.0 sürümü yani Android L sürümünün teması yayınlandı, her ne kadar kısa süre içerisinde Google Play üzerinden kaldırılacağı bilinse de uygulamanın hem paralı hem ücretsiz versiyonu bulunuyor.

Her ne kadar ücretli ve ücretsiz sürümün dahil Google Play Store üzerinden kaldırılacağı tahmin edilse de bazı kullanıcılar şimdiden Android 5.0 temasını denemek için uygulamayı satın almış durumdalar.

Ücretsiz sürümü kullanmayı tercih eden kullanıcılar kusursuz bir biçimde tema uygulamasını kullanabiliyorlar, ancak Android 5.0 sürümünde olan tüm tema özelliklerini rahatlıkla kullanabilmek için yapmanız gereken ücretli uygulamayı satın almak zorundasınız.

Uygulama CM tabanlı ve 3.47 Türk Lirası ile satışa sunulmuş durumda, eğer uygulamayı kullanmak istiyorsanız aşağıdaki linklere tıklamanız yeterli.

[button text=”Ücretsiz Sürüm” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yackovsky.android_l.free” size=”large” type=”info” icon=”download-alt” iconcolor=”white” target=”_blank”]

[button text=”Ücretli Sürüm” url=”https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yackovsky.android_l” size=”large” type=”info” icon=”download-alt” iconcolor=”white” target=”_blank”]

 

Etiketler

Değerli düşüncelerinizi almak isteriz:

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.