Ana SayfaTeknoloji HaberleriAndroid 6.0 Güncellemesi Alacak Samsung'lar (Tam Liste)

Android 6.0 Güncellemesi Alacak Samsung’lar (Tam Liste)

-

Günümüzde Android işletim sistemini kullanan en büyük telefon firmalarından bir tanesi Samsung’dur. Cihazlarımızın ve internetimizin daha hızlı olması için Android sürümümüzün yüksel olması gerekmektedir. Anroid 6.0 yakında çıkacak ancak Samsung telefonların hangisine çıkacağı merak konusuydu ve Samsung tam listeyi açıkladı.

Android şuanda telefon piyasasında en çok kullanılan işletim sistemidir. Aslında bu Google için iyi bir gelişimken suyu çıktı diyebiliriz. Çünkü Google Play’e baktığımızda milyonlarca uygulama var. Android işletim sistemi kullanan telefonlara baktığımızda yine milyonlarca var işte durum böyle olunca Android kullanıcılar biraz şikayetçi oluyor. Ancak bu saatten sonra işletim sistemini değiştirmek bir firma için batağa gitmek gibi birşey olabilir bunun için Samsung kullanıcıları Android işletim sistemini kullanmaya mecburlar.

Android güncellemeleri geldikçe kullanıcıların tamamı güncellemeye başlıyor çünkü Android sürümünüz ne kadar iyiyse sizin için o kadar iyi olacak. Telefonunuzun hızı ve internetteki hızınızın artışını göreceksiniz. Android 6.0 güncellemesi yakında gelecek ve şu aralar sıklıkla konuşulan konulardan bir tanesi Android 6.0 hakkında detaylardır. Tabi bununla beraber dünyada en çok telefonu olan firmalardan bir tanesi Samsung’dur işte bu yüzden Samsung’un hangi seri telefonlarına Android 6.0 Marshmallow güncellemesi geleceği merak konusuydu.

Samsung’un Android 6.0 Marshmallow Güncellemesi Gelecek Olan Telefonları

Galaxy Note 5
Galaxy Note 4
Galaxy Note 4 Duos
Galaxy Note Edge
Galaxy S6 Edge+
Galaxy S6 Edge
Galaxy S6
Galaxy S6 Duos
Galaxy Alpha
Galaxy Tab A

telefonlarr

Eğer sizinde bu telefonlardan farklı bir model Samsung’unuz varsa malesef Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile tanışamayacaksınız anlamına geliyor. Android 5.0 ve yukarıya kadar güncellemeleri alabilir fakat Android 6.0 Marshmallow güncellemelerini alamazsınız. Tabi ki bütçeniz yetiyor ve Samsung modelini seviyorsanuz yukarıda ki modellerden bir tanesini alabilirsiniz çünkü Android 6.0 Marshmallow güncellemesi şuanki serilerden çok daha farklı ve çok daha iyi kullanış hızı olacak şekilde gelecek. Zaten bildiğiniz gibi .0’lı güncellemelerin hepsi Android’te popülerdir. 4.0, 5.0, 6.0 gibi ancak sürümünüz ne kadar güncelse telefonunuz için o kadar faydalıdır kelimesini unutmayınız.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here