Ana Sayfa Android Haberleri Android Auto 28 Araç markasında kullanılacak

Android Auto 28 Araç markasında kullanılacak

-

Android Auto hangi araçlarda kullanılacak?

Yeni nesil dünya da artık teknolojik aletlerimiz çok daha akıllılar ve sadece artık telefonlarımızın akıllı olması yeterli değil. Bunun yanı sıra otomobillerimiz de artık akıllılık teknolojisinden nasibini alacaklar. Android Auto’nun önümüzdeki sene içerisinde aktif olarak kullanılması bekleniyor. Android Auto’yu ise 28 farklı araç markasında görebileceğiz.

Şuanda bu markalar arasında dünyaca en ünlü markalar yer alıyor, Bilhassa Abarth, Acura, Alfa Romeo, Audi, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jeep, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, RAM, Renault, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Volkswagen markaya sahip olan araçlarda.  Bunun haricinde kalan otomobillerin ise yeni teknolojiden nasiplenip nasiplenemeceği şuanlık bilinmiyor.

Android Auto ile ses kontrolü ile birçok şey sağlanabilecek ve bunun yanı sıra kullanıcılara yolculuklarını rahatlatacak birçok farklı alternatif sunulacak. Hem telefon ile irtibatınızı sesiniz ile dikkatiniz dağılmadan sağlayabilecek hem de dilerseniz Android Auto’nun sunduğu diğer özelliklerden faydalanabileceksiniz. Teknoloji dünyasının yanı sıra artık otomobil dünyasının da gözü kulağı Android Auto da!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.