Android

Günümüzde sürekli olarak notebook bilgisayarlarımız üzerinde kullandığımız Google Chrome tarayıcı Android işletim sistemi üzerinde de bulunuyor.

Android işletim sistemi üzerinde bulunan Google Chrome uygulamasını bugün sizler için inceleyeceğiz, dilerseniz sizlerde incelenmesini istediğiniz uygulama veya oyunu İnceleme İstek kısmından bize ileterek inceleme yapmamızı isteyebilirsiniz, gönderdiğiniz uygulama veya oyun açık içeriğe sahip değilse inceleme ertesi gün mutlaka yayınlanacaktır.

Dilerseniz Chrome uygulamasını inceleyelim, Chrome Android işletim sistemi üzerinde eğer cihazınızın özellikleri düşükse maalesef çalışmıyor, Android 4 ve üzeri destek sunan Chrome uygulaması 1 GB RAM ve aşağısı cihazlarda da tam olarak bir performans veremiyor.

Telefonlarımızda gelen normal tarayıcılara göre daha gelişmiş özelliklere sahip olan Chrome hız konusunda da kullanıcılara en iyi hızı sunan tarayıcı diyebiliriz.

Chrome uygulamasını kullandığımız zaman sekmeler kısmında biraz karışık gibi görünse de uygulamanın sekme açması ve sekme kapatması sekmeler arası geçiş yapması oldukça kolay.

Uygulama Android cihazlar için ücretsiz olarak sunuluyor

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here