Ana Sayfa Mobil Uygulamalar Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Uygulamaları 2020

Android İçin En İyi Antivirüs ve Güvenlik Uygulamaları 2020

Ücretsiz Antivirüs uygulamaları belki de telefonlarımız için en ihtiyaç duyduğumuz şey... Bu yüzden sizlere en iyi 7 Antivirüs uygulamalarını bulabaileceğiniz bir liste hazırladık!

-

Android için en iyi Antivirüs programı hangisi? Akıllı telefonlar hayatımızın doğal bir parçası haline geldi. İnsanlar telefonlarını artık sadece iletişim için kullanmıyorlar. Bunun yerine, hassas bilgilerinin çoğunu telefonlarında depolamaya başladılar.

Ancak veri sızıntısı ve gizliliğinize sürekli tehdit oluşturan sorunlar, özel verilerinizi telefonunuzda saklamak için güvenli midir? Doğru koruma ile güvenceye alınmadığı sürece hayır.

Bu yüzden, Google Play mağazasında bulunan en iyi ücretsiz Android antivirüs uygulamalarının bir listesini sizler için oluşturduk. Bu programlar ile en üst düzey korumayı sağlayabilir, özel dosyalarınızı güvende tutabilirsiniz.

1. Kaspersky Mobile Antivirus

Kaspersky olağanüstü bir güvenlik sağlayan, Android için en iyi antivirüs uygulamalarından biri. Uygulamanın, premium özellik satın alımları olan ücretli ve ücretsiz iki sürümü bulunuyor. Ücretsiz sürümde, kötü amaçlı yazılım ve virüslere yönelik uygulamaların manuel olarak taranması sağlanıyor.

Birinci sınıf özellikleri arasında gerçek zamanlı koruma, hırsızlık önleme, kimlik avı koruması ve temel uygulamalarınıza ekstra koruma sağlamak için bir uygulama kilidi bulunuyor. Sadece 30 günlük ücretsiz deneme ile tüm premium özelliklere erişebilirsiniz.

2. Avast Mobile Security

Avast, dünya çapında pek çok kullanıcıyı birden fazla platformda korumak için geliştirilmiş bir program. Tek bir dokunuşla, tehlikeli veya virüslü uygulamaları ve truva atlarını tarayıp, casus yazılımlara ve virüslere karşı tam koruma sağlıyor.

SIM kart güvenliği, kamera görüntüleri alma vb. gibi diğer gelişmiş özelliklerle birlikte reklamları kaldırabileceğiniz ve uygulama kilitleme özelliğine erişebileceğiniz bazı uygulama içi satın alma işlemleri de uygulamada mevcut.

3.  Norton Security and Antivirus

Norton antivirus yazılımının en son sürümü, ücretsiz sürümde bile etkileyici Android güvenlik özellikleri sunmaya başladı. Uygulama çoğunlukla %100 algılama oranı ile çalışıyor. Bu sayede cihazınızı yavaşlatabilecek kötü amaçlı yazılım, casus yazılım gibi Android virüslerini kaldırıyor.

Aynı zamanda bu uygulama ile kayıp cihazınızı bulmak için bir alarm çalıştırabilir, veri hırsızlığını önlemek için cihazınızı uzaktan kilitleyebilir veya istenmeyen aramaları/ SMS’leri engelleyebilirsiniz.

4. Sophos Mobile Security

Sophos, AV-TEST ödüllerinin 2016 galibi olmayı başarmıştı. Herhangi bir reklam göstermeyen ve zengin özelliklere sahip Android için mükemmel bir ücretsiz güvenlik uygulaması.

Uygulama, kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanın yanı sıra, cihaz güvenliğini, çağrı engelleyiciyi, doğrulayıcıyı vb. iyileştirme konusunda size tavsiyelerde bulunuyor. Kayıp ve hırsızlığa karşı koruma, uygulama kilidi, güvenlik konularında yardımcı oluyor.

5. McAfee Mobile Security

McAfee piyasaya sunulduğundan bu yana birçok önemli ödül kazandı. Hırsızlık önleme özellikleri, güvenlik kilidi, Wi-Fi güvenliği, pil iyileştirici, bellek temizleyicisi vb. gibi gelişmiş özelliklerin çoğu Android antivirüs uygulamasının ücretsiz sürümünde mevcut bulunduruyor.

Uygulama, sezgisel bir arayüze sahip ve en iyi desteği ise, her özellik için öğreticiler sağlaması. Ancak pro sürümü sadece birkaç ekstra özelliğe dayanıyor. Ayrıca diğer birçok Antivirüs uygulamasına göre daha pahalı.

6. DFNDR Security

DFNDR, akıllı telefonunuzun performansını optimize eden ve Android için ücretsiz bir virüsten koruma yazılımı. AV-TEST Enstitüsü, uygulamayı en üst düzey bir antivirüs uygulaması olarak adlandırdı. Anti-hack ve kimlik avı koruması özelliklerinin yanı sıra hepsi bir arada özellikleri sunan Android için en iyi antivirüs uygulamalarından biri.

Ayrıca, bant genişliği için rekabet eden arka plan uygulamalarını kapatarak internet bağlantınızı hızlandırabiliyor. Ancak olumsuz tarafı, sinir bozucu olabilecek reklamları göstermesi. Fakat bunu küçük bir ücreti olan yıllık abonelikle kaldırmanız da mümkün.

6. Mobile Security Master

Security Master, Android için orijinal CM Security uygulamasının yükseltilmiş bir sürümü. Bu, hepsi bir arada olan bir antivirüs uygulaması. Google Play Store’daki iyi derecelendirmelerin yanı sıra önemli sayıda indirmeye sahip Android için en iyi Antivirüs programları arasında değerlendiriliyor.

Telefonunuzu her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı güvende tutuyor ve virüs girmemesini sağlıyor. Ücretsiz sürüm, size uygulama kilidi, tarayıcı, mesaj güvenliği, Wi-Fi güvenliği, çöp temizleyici, bildirim temizleyici, telefon güçlendirici, CPU soğutucusu, pil tasarrufu, çağrı engelleyici vb. gibi özellikler sunuyor.

Bizi Youtube'ta takip et!

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Yeni Labirent Saldırısı – 10 TB Değerinde Kullanıcı Verisi Çaldılar!

Canon, bir fidye yazılımı saldırısına uğradı. Canon'un e-postası, Microsoft Teams, şirketin ABD web sitesi ve diğer dahili uygulamalar da olmak üzere bir...

Samsung Galaxy Z Fold 2’nin İnanılmaz Koruma Özelliği!

Samsung'un dün gerçekleşen Unpacked 2020 etkinliğinde Galaxy Z Fold 2'yi piyasaya sürmesi bekleniyordu. Fakat şirket telefonla ilgili ağzını sıkı tutmaya devam etti.

Google Pixel 5 ve Pixel 4a (5G) Ne Zaman Çıkacak – Çıkış Tarihi ve Özellikleri

Dünyanın en büyük arama motoru Google, Pazartesi günü Snapdragon 730G işlemcili Google Pixel 4a'yı tanıttı. Orta sınıfa damgasını vuran Pixel 4a (5G)...

En Hızlı Android Telefonlar (Temmuz 2020)

Üst düzey Android akıllı telefonların çoğu Snapdragon 865 işlemci tarafından desteklense de, bazıları ham performans puanları açısından diğerlerinden daha hızlı. Bu nedenle...

Realme’nin Yepyeni Telefonu Realme C12 Ne Zaman Piyasaya Sürülecek ?

RMX2189 model numaralı yeni bir Realme telefonu, Tayland, Çin ve Endonezya olmak üzere üç ayrı ülkeden sertifika aldı. Sertifikalar, bir telefonun çıkışından...