Ana Sayfa İnceleme Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları 2019

Android İçin En İyi Temizleme – Bakım Uygulamaları 2019

Telefonunuz mu yavaşladı ya da depolama alanınız mı doldu? O halde bu uygulamalar çok işinize yarayacak...

-

Android‘de bakım yapmak bir zorunluluk değildir. Ancak performansı artırmak, pil ömrünü uzatmak ve gereksiz dosyalardan kurtulmak için zaman zaman Androidinizi temizlemek iyi bir fikirdir. Android Temizleme – Bakım programları bunun için var. Peki Android temizleme – bakım uygulamaları gerçekten işe yarıyor mu?

Uygulamayı her açtığınızda, program hızlanması için önbellek dosyaları geride bırakır, zamanla biriken dosyların temizlenmesi gerekir. Ayrıca reklamlardan kaynaklanan önemsiz resimler ve küçük resimler çok fazla yer kaplar. Sizler bunun farkına bile varmazsınız. Android temizleme – bakım uygulamaları, gereksiz dosyaları bulmak ve silmenize yardımcı olmak için iyi bir şekilde basit hizmet verir.

Ancak RAM temizleme amacıyla bunları kullanmak bir eskide kaldı. Çünkü yeni çıkan telefonlarda bulunan Android’in yeni sürümleri, RAM konusunda hiç sıkıntı çıkarmıyor. Bu nedenle, telefondaki hafızanız azalıyorsa veya telefonunuzun performansının yavaşladığını düşünüyorsanız, Android için en iyi temizleme – bakım uygulama listesine şöyle bir göz atın.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları 2019

En İyi Android Temizleme ve Bakım Uygulamaları 2019

1. Clean Master

Play Store’da Clean Master’ın 1 milyardan fazla indirmesi var. Uygulama aynı zamanda çeşitli birçok özellikler içeriyor. Önemsiz dosyaları temizlemenin yanı sıra, virüsten koruma yazılımı da var. Performansın ve pil ömrünün artırılmasına yardımcı olan kullanışlı bir uygulama.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Clean Master

Önemsiz dosyalar temizleme özelliği Sistem önbelleğini, önemsiz uygulama verilerini ve reklamlardan gelen gereksiz veriler üzerine gayet etkili iş yapar. Kaldırılan uygulamalardan geri kalan gereksiz dosyaları silmesine rağmen, fotoğraflar veya videolar gibi kişisel verileri silmez. “Charge Master” adlı ek bir özellik, durum çubuğunda pilin şarj durumunu gösterebilir.

Clean Master’a Özel Özellikler

 • Okuduktan sonra önemsiz bildirimleri temizlemek için bildirim temizleyici.
 • Oyunların yükleme hızını artırmak için oyun hızlandırıcı
 • Sahte wifi ve yetkisiz bağlantıları tespit etmek için Wifi güvenlik özelliği
 • Uygulamalarınızı güvende tutmak için uygulama kilitleme programı

Ayrıca bkz: En İyi Android Strateji Oyunları 2019

2. Cache Cleaner – DU Speed Booster

DU Speed Booster & Cleaner uygulaması, 2019 yılında yani şu anda mevcut 230 milyondan fazla kullanıcı ile güvenilir en iyi Android temizleme bakım uygulamalarından biridir. Sadece tek bir dokunuşla DU Speed Booster & Cleaner, arka plan uygulamalarınızı optimize eder. Aynı zamanda boş hafıza alanı ve gereksiz gereksiz dosyaları kaldırma yeteneğine sahiptir.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Cache Cleaner – DU Speed Booster

Bunlara ek olarak Sık kullanılmadığını uygulamaları sizlere bildirir. “CPU cooler” adlı seçenek, hangi uygulamaların daha fazla CPU gücü tükettiğini gösterir ve bu nedenle arka planda çalışan uygulamaları sonlandırmanıza yardımcı olabilir. Bu uygulama varsayılan olarak bir bildirim araç çubuğu görüntüler.

DU Speed Booster’a Özel Özellikler

 • Yüklü uygulamaları, hafıza kartı içeriğini ve yeni uygulamaları otomatik olarak analiz eden bir tarama özelliği
 • Virüs, reklam yazılımı, kötü amaçlı yazılım ve truva atlarını tespit etmek için dahili antivirüs arayüzü
 • Ağ durumunu tespit etmek için ağ güçlendiricisi
 • Şarj durumunu gerçek zamanlı olarak görüntülemek için Akıllı Şarj özelliği

Ayrıca bkz: En İyi Android Macera Oyunları 2019

3. Go Speed

Go Speed, uygulamaların otomatik olarak başlatılmasını engelleyebilme özelliği ile çoğu programdan %50 daha verimli olduğu iddia edilmektedir. Aynı zamanda hafif bir Android temizleme – bakım uygulamasıdır. Gelişmiş takip analiz sistemi ile tasarlanan Go Speed programı, telefonunuzun arka planında çalışan tüm sinsi uygulamaları temizleyebilir ve durdurabilir.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Go Speed

Go Speed’e Özel Özellikler

 • Bellek durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edeb widget
 • Gereksiz, önbellek ve geçici dosyaları kaldırmak için derin tarama
 • Sık kullanılmayan uygulamaları yönetmek için uygulama yöneticisi

Ayrıca bkz: En İyi ve En Popüler Android Yarış Oyunları 2019

4. Power Clean

Play Store’da 2 milyondan fazla kullanıcı indirilmesi Power Clean programına güvenmeniz için küçük bir etmendir. Hafif, hızlı ve akıllı bir Android temizleme – bakım uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde önemsiz dosyalarınızı temizleyebilir ve telefon depolama derinlemesine optimize edebilirsiniz. Sadece tek bir dokunuşla, telefonunuzu istediğiniz zaman hızlandırabilirsiniz.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Power Clean

Uygulamanın kullanımı ücretsizdir ancak reklamları bazen sinir bozucu olabilir. Premium sürümünü satın alarak reklamları kaldırabilirsiniz. Bildirim temizleyicisi önemsiz bildirimleri engelleyebilir. Ek olarak, uygulamaları kaldırmak, yedeklemek ve paylaşmak için bir uygulama yöneticisi ile birlikte gelir.

Power Clean’e Özel Özellikler

 • Uygulamalarınızı kitlemek için dahili bir Uygulama Kilitleme
 • Donanım sağlığını gösteren minimalist arayüz
 • Çift fotoğrafları silme özelliği
 • CPU kullanımını ve cihazın sıcaklığını kontrol etmek için CPU Cooler

Ayrıca bkz: En İyi Android VPN Programları 2019 

5. Ace Cleaner

Temizleme – bakım uygulamarı arasında en basit arayüz ama bir o kadar da etkili bir uygulamadır. Size telefon optimizasyonunda yeni bir deneyim verebilir. Ace Clean, Ace Boost, Sessiz Bildirim, Pil tasarrufu ve CPU Soğutucu gibi vurgulayıcı özellikleri ile Ace Cleaner, telefonunuzun performansını artırabilir ve en üst seviyeye çıkarabilir.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Ace Cleaner

Galerinizdeki benzer fotoğrafları bulabilir. Sık görüntülenenler hariç alanı temizlemek için bunları silme seçeneği sunan harika bir özelliktir.

Ace Cleaner’a Özel Özellikler

 • Otomatik olarak başlayan uygulamaları durdurmak için Ace Boost
 • Bildirimleri susturmak için tümleşik DND modu
 • Facebook için özel bir temizleme aracı
 • Dahili uygulama kitleme özelliği

Ayrıca bkz: En İyi Android Launcher Uygulamalar 2019

6. Hi Security

Hi Security, farklı bir temizleme – bakım uygulamasıdır. Gereksiz dosya temizleyici, antivirüs ve güçlendirici birleşimidir. Uygulamanın akıllı telefonunuzun genel özelliklerini görüntüleyen bir arayüzü vardır. Sezgisel şekilde telefonunuzu iyileştirmeye çalışır. Android telefon temizleyici uygulamasında, Android virüslerine yönelik uygulamaları tarayan birinci sınıf bir virüsten koruma yazılımı bulunuyor.

Android İçin En İyi Temizleme - Bakım Uygulamaları
Hi Cleaner

Gereksiz dosyaları bulmak, önbellek ve uygulama artıklarını temizlemek gibi performansı artıran özellikler söz konusu olduğunda Android için en iyi telefon temizleyici uygulamalarından biridir.

Hi Security’e Özel Özellikler

 • Bulut tabanlı virüsten koruma
 • Hassas uygulamaları kilitlemek için uygulama kilidi
 • Wifi güvenlik ve wifi hız testi

Ayrıca bkz: En İyi 10 Android Video Düzenleme Uygulaması 2019

25,607BeğenenlerBeğen
56,950TakipçilerTakip Et
987,000AboneAbone Ol

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here