Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Android İçin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları - 2020

Android İçin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları – 2020

-

1. Power Director

PowerDirector, bu listedeki en kapsamlı video düzenleyici uygulamalarından biridir. Hızlı düzenleme, birçok efekt ve diğer araçlar gibi birkaç yeni özellik içeren uygulama, video zaman çizelgesi tasarımını da içeriyor.

2. Quik

Quik uygulaması pratik olmasının yanısıra hızlı ve ücretsizdir. Quik ile kendi hikayelerinizi yeniden tasarlamak için en sevdiğiniz fotoğraflardan veya videolarınızdan birini seçebilirsiniz. Uygulamanın en iyi yanı, otomatik video oluşturma yetenekleriyle birlikte olmasıdır.

Videoları kırpabilir, efektler katabilir, metinler ekleyebilir ve her şeyi istediğiniz müziğin ritmiyle senkronize edebilirsiniz. Videonun oluşturulmasını tamamladıktan sonra, videoyu film rulonuza 1080p veya 720p olarak kaydedebilir ve hatta doğrudan sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Quik güvenilirdir ve can sıkıcı reklamlar göstermez.

3. Videoshow

Video düzenlemek için ihtiyacınız olan temel araçları içeren VideoShow, basit bir video uygulamasıdır. Çeşitli video efektleri ve emoji seçenekleri ile videolarınızı daha eğlenceli hale getirebileceğiniz uygulama, sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapmak için oldukça kullanışlı.

4. Vivavideo

VivaVideo, doğrudan Android’inizden profesyonel görünümlü videolar oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Çıkartmalar ve filtrelerden klipler ve altyazılara kadar yüzlerce efekt arasından seçim yapabilirsiniz.

Video kesme, yapıştırma, kırpma, birleştirme klipsleri ve benzeri temel işlevler kolayca kullanılabilir. Çalışmanızı doğrudan farklı sosyal paylaşım siteleriyle de paylaşabilirsiniz.

5. Action Drector

Bilgisayarlardaki en popüler video düzenleme uygulamalarından biri olan Action Drector uygulaması, Android işletim sistemine sahip telefonlarda da sıkça kullanılıyor. Bu program sayesinde videolarınıza ses ve metin ekleyebilir, videolarınızı yavaşlatıp hızlandırabilir ve çok sayıda düzenleme yapabilirsiniz. 4K videoları destekleyen az sayıdaki uygulamalardan biri olan ActionDirector, sık sık güncelleme alarak yeni özellikleriyle sizinle buluşuyor.

6. Movie Maker Filmmaker

Bu listede olmasıyla fazlasıyla hak eden diğer bir uygulama Movie Maker Filmmaker’dır. Uygulama, kullanımı kolay olan video düzenleme araçlarıyla birlikte gelir. Hareket izleme animasyon efektleri, canlı video efektleri, metin animasyon efektleri, müzikli slayt gösterileri içerir ve kare biçiminde Instagram için 16:9 boyut video veya video yapımında size yardımcı olabilir.

7. Kinemaster

KineMaster, mevcut en güçlü video düzenleyici uygulamalarından biridir. Bununla birlikte KineMaster, çoklu görüntü, video ve efekt katmanları da içermekte. Bilgisayardaki video düzenleyici programlar kadar güçlü olmasada KineMaster profesyonel video düzenlemek isteyen kullanıcılar için oldukça yararlı özellikler barındırıyor.

8. Funimate

Funimate video editörü, gündelik anları anında yaratıcı videolara dönüştürebilir ve farklı sosyal sitelerde otomatik paylaşım seçeneklerini etkinleştirebilirsiniz. 20’nin üzerinde gelişmiş video efektine sahiptir. Hatta eğlenceli olabilecek kısa video döngüleri bile yapabilirsiniz.

Funimate, uygulamayı kullanmadan önce oturum açmanız gerekir. Ayrıca takipçileri edinebilir ve içindeki diğer hesapları takip edebilirsiniz. Ücretsizdir, ancak sürekli karşınıza çıkacak olan reklamlar can sıkıcı olabilir.

9. Powerdirector Video Editor

PowerDirector, kullanımı oldukça basittir. Bir zaman çizelgesi arayüzüne sahip tam özellikli bir video düzenleyicidir. Bu uygulamayla uzman olduğunuzda, saniyeler içinde profesyonel ve etkileyici videolar oluşturabilirsiniz. Seçmek ve videonuza eklemek için 30’dan fazla farklı efekt ve geçiş efektleri vardır.

PowerDirector ayrıca tüm işlevleri için öğretici videolar ile birlikte gelir. Özelliklerinin çoğu ücretsiz sürümde mevcuttur ancak tam sürüme yükseltmek, filigranı, reklamları ve hatta videoları 1080 ve 4K çözünürlüklerde çıkartmanıza olanak tanır. Android 4.3 ve üzeri sürümlerde desteklenmektedir.

10. Filmaro Go

Wondershare tarafından hazırlanan FilmoraGo, Android işletim sisteminde bulunan en popüler video düzenleme uygulamalarından biridir. Uygulamayı kullanarak Instagram için kare, YouTube için 16:9 formatında videolar oluşturabilir, videolara geçiş efektleri ekleyebilir ve videolarınız üzerinde daha fazla düzenleme yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

En İyi Google Telefonlar 2020

En iyi Google telefonlar, her ne kadar ülkemizde doğrudan satılmıyor olsa da özellikleriyle rakip amiral gemisi akıllı telefonlarla boy ölçüşebiliyor. En iyi...

Nubia Red Magic 5G, 3C Sertifikasını Aldı!

Geçmiş raporlar Nubia'nın 5G özellikli yeni bir Red Magic oyun akıllı telefonu üzerinde çalıştığını ortaya koydu. Chinee firması akıllı telefonun lansman tarihini...

Oneplus 8 Pro Teknik Özellikleri Sızdırıldı!

Birkaç gün önce web'e giren OnePlus 8 Pro'nun render görüntülerini takiben, bu akıllı telefonun ekran yenileme hızı seçeneklerini gösteren yeni bir uygulamalı...

Üç Katlı Tasarıma Sahip Samsung Galaxy Z Akıllı Telefonu Geliyor!

Geçen yıl Ekim ayında TCL, çift menteşeli üç katlanır ekranı bulunan, katlanabilir telefonun bir prototipini sergiledi. Katlandığında, normal bir akıllı telefon olarak...

Google Pixel 4, Android R (11) İşletim Sistemi İle Gelebilir!

Yeni bir yıl başladı ve Android'in yeni bir versiyonunun hemen köşeden bize el sallıyor. Bugün Geekbench kıyaslama platformunda bir Google Pixel 4'ün...