Ana SayfaİpucuAndroid için kullanışlı klavye uygulamaları

Android için kullanışlı klavye uygulamaları

-

Daha hızlı mesaj, not ve sunum hazırlayabilirsiniz!

Akıllı telefonların getirmiş olduğu dokunmatik ekranlarda her zaman mesaj yazmak kolay olmayabilir. Özellikle çok mesajlaşan veya çok fazla not alan birisiyseniz, telefonunuzun klavyesi bazen sizi çileden çıkarabilir. Android’de hızlı yazmanızı sağlayacak, kelime tahminlerinde bulunabilecek olan onlarca uygulama bulunmakta ki bu yazımızda o uygulamalardan en çok sevilen, kullanılan ve işlevsel olanları sizlerle paylaştık.

1- SwiftKey: Şuanda Android market üzerinde en çok kullanılan klavyelerden bir tanesi diyebiliriz. SwiftKey bir süre ücretli olarak sunulmuş, daha sonra ücretsiz olarak Android kullanıcıları ile buluşmuştur. Yani ücretsiz olarak deneyebilirsiniz. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi de, daha önceki mesajlarınızı okuyarak yazım mantığınızı kavrayabilmesi…

  • İndirmek için TIKLA

2- Swype: Türkçe dahil olmak üzere 71 farklı dilde kullanılabilen Swype oldukça işlevsel fakat 2 TL gibi bir ücret ile indirilebilmekte.

  • İndirmek için TIKLA

3- Google Klavye: Google tarafından Android için geliştirilmiş ücretsiz klavye uygulamasıdır, zaten çoğu Android cihazda bu kullanılır.

  • İndirmek için TIKLA

4- Fleksy: Hem tasarımsal, hem de işlevsel bir klavye arıyorsanız Fleksy istediğiniz klavye olabilir, 30 gün ücretsiz deneyebileceğiniz Fleksy uygulamasını 30 gün sonra ya 4.5 TL’ye satın almalı, yada silmeniz gerekir.

  • İndirmek için TIKLA

5- TouchPal: Tasarımsal açıdan oldukça güzel olan TouchPal, ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra kelime tahminlerinde de oldukça başarılı bir uygulama diyebiliriz, TouchPal 85’in üzerinde dil seçeneğine sahip.

  • İndirmek için TIKLA

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here