Ana Sayfa Mobil Uygulamalar Android İnternetsiz Müzik Dinleme

Android İnternetsiz Müzik Dinleme

Çevrimdışı müzik uygulamaları Android telefonunuzun internet bağlantısına gerek duymadan müzik çalmasına ve kaydetmesine olanak sağlar. Aşağıda sizler için birkaç tanesini sıraladık...

-

İnternet olmadan müzik dinlemek mümkün müdür? Android telefonlarda İnternetsiz Müzik Dinleme artık mümkün. 2019 yılına geldik. Teknoloji oldukça hızlı gelişti ve gelişmeye devam ediyor.

Şu anda bir dünya akıllı telefon var. Peki internetsiz müzik dinleme uygulamaları mevcut mu? Muhtemelen, dünyanın dört bir yanından en sevdiğiniz sanatçıların sonsuz çalma listelerini sunan çevrimiçi müzik dinleme servislerini zaten biliyorsunuzdur.

Çevrimiçi müzik dinleme uygulamaları istediğiniz zaman, istediğiniz kadar müziği doğrudan dinlemenize olanak sağlar. Ayrıca bu tür programlar doğrudan dinlemenizle kalmayıp, aynı zamanda internetsiz müzik dinlemenize de olanak sağlar.

Android İnternetsiz Müzik Dinleme Nasıl Olur?

Bazı çevrimiçi müzik dinleme uygulamaları, müziklerin çevrimdışı olarak kaydedilmesine de olanak sağlıyor. Bu sayede müziğin telif hakkı korunarak, sadece indirilen müzik dinleme uygulamasında erişime izin vermekte.

Android İnternetsiz Müzik Dinleme

İnternetsiz müzik dinleme işlemi ise, bir defalık internete bağlanarak müziklerin inmesine ve sonrasında dilediğiniz kadar dinlemenize yardımcı olmasıdır.  Aşağıda en iyi internetli veya internetsiz müzik dinleme uygulamalarının en iyisini bulacaksınız.

Ayrıca müzikleri internetten indirdiğinizde dinlemeniz için Android İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları 2019 makalemizden yardım alabilirsiniz.

İnternetsiz Müzik Dinleme Uygulamaları

Google Play Müzik

Google Play Müzik, birçok akıllı telefona önceden yüklenmiş bir uygulama olarak gelir. Müzik çaları ise çoğu standarda göre oldukça iyi. Çevrimdışı müzik çalabiliyor ve kurulduktan sonra, her iki dahili depolama SD kartınızda da müzik okuyor.

Android İnternetsiz Müzik Dinleme

Albüm kapaklarını hemen internetten senkronize eder ve Google hesabınızı kullanarak giriş yaptığınızda daha fazla müzik eklemenizi de sağlar. Kullanıcı arayüzü de oldukça sade. Beyaz bir arka plan üzerinde karakteristik turuncu bir tema rengine sahip.

Müzik kütüphanesi geleneksel Çalma Listesi, Sanatçı, Albümler ve Şarkılar olarak kategorize edilmiştir. Uygulama ayrıca ana ekrana ve kilit ekranına yerleştirilebilecek farklı widget’lara sahip.

Deezer Music

İstediğiniz yerden sevdiğiniz tüm müziklere anında erişim sağlayacak, ayrıca da internetsiz müzik dinlemenize izin verecek bir uygulama mı arıyorsunuz? O halde Dezeer uygulasını denemenizde fayda var. Sevdiğiniz sanatçılardan veya radyo istasyonlarından dilediğiniz kadar müzik listelerine erişebilirsiniz.

Android İnternetsiz Müzik Dinleme

Çevrimdışı uygulaması ile, sahip olduğunuz müziklerin hepsine internet olmadan erişmeniz mümkün. Tüm bunlara ek olarak, en sevdiğiniz sanatçıları takip edebilirsiniz, trendlerden anında haber alabilirsiniz ve tüm yeni şarkıları duyan ilk siz olabilirsiniz.

Ayrıca, kendi çalma listelerinizi oluşturabilir ve bunları istediğiniz gibi özelleştirme yapabilirsiniz. Sezgisel bir arayüzü olduğu için kişisel tercihlerinize göre ne dinleyeceğiniz konusunda öneriler alırsınız. Bu uygulama ile, mobil operatörünüz tarafından değil de, yalnızca müziklerinizi Wi-Fi şebekelerine bağlıyken indirilir.

SoundCloud

Android kullanıcıları için mevcut olan en iyi internetsiz müzik dinleme uygulamalarından biri SoundCloud’tur. Dünyanın her yerinden çalma listelerine, internete girmeden erişerek müziğinizi çevrimdışı duruma getirmenize izin verir.

Android İnternetsiz Müzik Dinleme

Bununla birlikte, en önemli özellik, uygulamanın müziğin çevrimdışı dinleme için kaydetme yeteneğidir. Bu özellik bile tek başına uygulamayı Android için diğer müzik uygulamalarından daha kullanışlı hale getirir. Buna ek olarak, SoundCloud uygulaması neyi sevdiğinize ve pazardaki yeniliklere dayanarak önerilerde bulunur.

Ayrıca, kendi müziğinizi yaratabileceğiniz ve hayranlarınızı sosyal medya platformlarında dinleyebileceğiniz ve paylaşabildiğiniz şekilde popülerleştirebileceğiniz bir sosyal platform da var.

Spotify

Android cihazlarınız için ücretsiz olan bu uygulama yalnızca dünyanın her yerinden sınırsız müziğe erişim sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bilgiyarınıza indirip kullanabileceğiniz bir programa da sahiptir. 2008’de İsveç’te piyasaya sürülen Spotify, yıllardır boyunca süper hafif ve akıcı kullanıcı dostu uygulama için çeşitli güncellemeler almıştır.

En İyi Müzik Siteleri

Uygulamaya oldukça iyi çalma listeleri ile geliyor. Ayrıca kendinize ait ayrı bir çalışma listesi de oluşturabilirsiniz. Bu uygulama ile videoları, müzikleri ve podcast’leri de yayınlayabilir ve çevrimdışı modda daha sonra görüntülemek üzere kaydedebilirsiniz. Ayrıca bkz: iPhone’da İnternetsiz Müzik Dinleme

Spotify’ın en güzel özelliği müzikleri çevrimdışı olarak saklayabilmenize olanak sağlamasıdır. Çevrimdışı modunu seçtiğinizde internetsiz olarak müzik dinleme işlevini gerçekleştirebilirsiniz.

Napster

İnternetsiz müzik dinleme uygulamalarının sonuncusu, Napster uygulamasıdır. Uygulamanın en yönlerinden birisi de ücretsiz olmasına rağmen, sinir bozucu reklamlar ile dolup taşmamasıdır.

Spotify, Gimlet Media ve Anchor'u Satın Aldı!

Napster uygulaması, kullanıcı deneyimini ön plana çıkaran ve kendi bulut müzik tabanından yüksek kaliteli müzikleri dinlemeyi bekleyebilirsiniz. Müzik dinlemeyi seven bir çocuğunuz varsa, uygulamanın güzel ve güvenli Napster KIDS özelliğinin olmasıdır.

İşin eğlenceli yanı, düşünebileceğiniz hemen hemen her cihazda kullanabilmenizdir. Ve tabii ki bu uygulama aynı zamanda aktif bir internet bağlantısı olmadan dinleyebilmeniz için müziğinizi çevrimdışı duruma getirmenizi de sağlar.

Bizi Youtube'ta takip et!

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

EBA Bedava İnternet Alma – Tüm Operatörler

Uzaktan eğitim sistemi EBA, koronavirüs salgını devam ettiği sürece gündemde kalmaya devam edecek gibi gözüküyor. Uzaktan eğitim sistemi devam ediyor ama bunun...

Android 12, Üçüncü Taraf Uygulama Mağazalarının Kullanımını Kolaylaştıracak

Uygulama mağazaları genellikle duvarlı bahçeler olarak tanımlanır, ancak bazı duvarlar diğerlerinden daha yüksektir. Google, önümüzdeki yıl Android 12'den itibaren akıllı telefonlarda üçüncü...

Google, Önümüzdeki yıl Uygulama İçi Satın Almalarda Kesinti Yapacak

Bildiğiniz gibi Google, Play Store'daki çoğu uygulamada uygulama içi satın alma işlemlerinden %30 komisyon alıyor ve şirket şimdi 30 Eylül 2021'den itibaren...

Huawei Watch Fit İncelemesi – Alınır mı?

Huawei, akıllı telefonları bir yana akıllı bileklik ve akıllı saatleriyle de kendisini göstermeye başladı. Marka bu konuda çok kararlı ve yeni ürünler...

Epic Games’in Apple’a Açtığı Dava, Temmuz 2021’de Mahkemeye Çıkabilir!

Apple ve Epic Games, Apple'ın App Store'daki popüler Fortnite oyununun eski haline getirilip getirilmeyeceğini tartışan federal bir mahkemede savaştı. Fakat gelecekte uygulamanın...