Ana SayfaAndroid HaberleriAndroid Marshmallow Kullanımı Rekor Kırıyor!

Android Marshmallow Kullanımı Rekor Kırıyor!

-

Google’ın yaptığı bir açıklamaya göre Android Marshmallow kullanımı Nisan ayı 2-3 kat arttığını söyledi. Bu söylentiye göre kullanıcıların çoğunluğu Marshmallow kullanmaya daha fazla eğimli diyebiliriz. Marshmallow kullanıcıların ilgisini çekmiş kullanım kolaylığı ve güzel ara yüzü ile kullanıcılara hitap eden bir sistem demek daha doğru olur…

djuhag

Google’ın söylediği gibi Android Marshmallow kullanımı arttı. Marshmallow kullanımı artığı için diğer sistemlerin kullanım oranı da düşmüş bulunmakta. Bazı kullanıcılar Marshmallow güncellemesini ge almış bulunmakta özellikle G4 için ara yüzüne uyarlanmasından dolayı geç güncelleme geleceği duyurulmuştu. Eğer Tüm kullanıcılara bu güncelleme hemen ulaşmış olsaydı. Marshmallow kullanıcıları yoğunluğu 1-2 kat daha artacaktı.

lykrkr

Google’dan gelen sonuçlara göre geçtiğimiz aya göre %2-%3 daha fazla kullanım yoğunluğu bulunmaktadır. Marshmallow ne kadar iOS ‘a kavuşmak istese de bu oranı %40 civarı arttırması gerekiyor ve buda kolay bir iş olarak görülmüyor. Yine de Marshmallow ‘u tebrik ediyoruz kullanıcı kitlesini arttırdığı için. Umarız her geçen gün daha da artar.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here