Ana SayfaOyunAngry Birds 2 Geliyor!

Angry Birds 2 Geliyor!

-

Yıllar önce piyasaya çıkmış ve kızgın kuşlar olarak adlandırılan akıllı telefon oyunumuzun yeni serisi Angry Birds 2 geliyor. Yeni yapılan oyunumuzu gerçekten çok beğeneceksiniz işte detaylar

Rovio firmasını Angry Birds oyunu piyasaya çıkmadan hiçbirimiz tanımıyorduk. Bu firmayı ünlendiren oyun akıllı telefonlar için üretilmiş olan Angry Birds’den başkası değil. Firma yaptığı bu oyun ile ciddi derecede ün ve para kazanmıştır. Özellikle ilk oyununu herkes ücretsiz oynadı diyebiliriz. Çünkü free versiyonda o kadar çok ücretsiz bölüm oynayabildikki oyunun tam versiyonunu almaya kimse gerek duymadı ancak yatırım için alanlar çokca vardı.

2009 yılında ilk oyunu ile piyasaya çıkan Angry Birds oyunu şuana kadar toplam 2 milyardan fazla indirilme almış bu Rovio tarihinin en başarılı oyunu olduğu gibi dünyadaki bu kadar çok indirilen sayılı uygulamalar arasındada yerini almaktadır. Hatta hala tabletlerde, pc’lerde, akıllı telefonlarımızda Angry Birds oyununu görmemiz mümkündür.

angy birds 2

Rovio firması Angry Birds oyunundan sonra piyasaya birkaç tane daha oyun koymuş ve sadece Rovio adından indirlme aldığını tahmin ediyoruz çünkü ciddi derece az indirim almış ve firma bu oyunlarda başarısız sayılmıştır. Fakat bildiğiniz gibi Angry Birds Space, Angry Birds Rio, gibi ek oyunlar çıkartılmış ve bu oyunlarda Rovio tarihinin en başarılı oyunları arasında yer almıştır. Şimdi ise firmanın San Francisco’daki Angry Birds 2 oyununu tanıtımını dört gözle beklemekteyiz.

Firmanın daha resmi oyun tanıtımına gitmesine çok var ancak şimdide soruları yanıtlamaya çalışan Finlandiyalı Rovio şirtketi Angry Birds 2 oyununun diğer serilerden pek farkının olmuyacağını dile getirdi. Fark olarak sadece bölümlerin ve belki kuşların özelliklerinin artırabileceğini düşünen şirket diğer oyunlar gibi olacağını ancak yeni bölümler yeni görevler ve daha uzun oynama süresi yapılacak olan Angry Birds 2’yi kısa cümlelerle bu şekilde anlattı fakat oyunun tüm detaylarını San Francisco’daki yapılacak olan oyun tanıtım platformlarından bekliyoruz. Zaten oyunun değişmesinin imkanı yok dedikleri gibi bölümlerin kesinlikle değişeceğini umuyoruz ancak daha zevkli bir kızgın kuş oyun serüvenini bekliyoruz ve fiyatınıda herkes gibi merak etmiyor değiliz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here