Ana SayfaOyunAngry Birds Go! iOS Oyunu

Angry Birds Go! iOS Oyunu

-

Angry Birds serisinin oyun tarzını değiştirerek pek çok oyun türüne el attığını görüyoruz son günlerde. Sitemizde yayınladığımız pek çok Angry Birds oyunu da bu duruma örnek teşkil ediyor. Şimdi sırada Angry Birds Go! iOS Oyunu var.

Rovio firması tarafından iOS işletim sistemi kullanıcılarına sunulan Angry Birds Go! iOS Oyununa App Store üzerinden erişim sağlayabiliyorsunuz. Angry Birds kurgusunu yarış kurgusu ile bir araya getiren yapım sizleri bekliyor.

Oyunun en önemli özelliklerinden birisi multiplayer olması. Arkadaşlarınız ile keyifli bir yarışın ortasında kendinizi bulabiliyorsunuz. Onlar ile rekabet edebiliyor ve ardından sıralamada yükselebiliyorsunuz.

Sadece kızgın kuş olmanıza da gerek yok. Domuz ve diğer karakterler de olabilme imkanına sahipsiniz. Ayrıca bulunduğunuz aracı da geliştirerek daha iyi bir performansa ulaşabiliyorsunuz.

Angry Birds Go! iOS Oyunu
Angry Birds Go! iOS Oyunu

Angry Birds Go! iOS Oyununda oyunculara özel powerlar bulunmakta. Bu powerları kullanarak rakibinizi saf dışı bırakabilir veya onu engelleyerek önüne geçebilirsiniz. Onlarca powerdan dilediğinizi kullanabilmek için oyunda biraz kafa yormanız gerekebilir.

Oyun ile ilgili her türlü sistem uygulama içi satın alma seçeneği olarak da sunulmuş durumda. Angry Birds Go! iOS Oyununu indirmek için aşağıdaki butona tıklayın ve açılan sayfadan oyunu ücretsiz olarak indirmeye başlayın.

Keyifli yarışlar dilerim!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here