AnTuTu Birincisi- HTC 10

HTC’nin yeni üst segment modeli HTC 10, AnTuTu sıralamasında Xiaomi Mi 5 ve Galaxy S7 Edge’i geride bıraktı.

Son haftalarda birbiri ardına tanıtılan cihazların ardından sıra HTC’nin yeni amiral gemisi modeli olan HTC 10’a geldi. Geçtiğimiz gün HTC’nin verdiği bilgiye göre ürün, dünya ile aynı zamanda Türkiye’de de 12 Nisan tarihinde tanıtılacak.

Telefon hakkında daha önce birçok sızıntı ortaya çıkmıştı. Gelen sızıntıların bazıları cihazın teknik özellikleriyle bazıları da renkleri ve görselleri ile alakalı olmuştu. Şimdi de HTC 10’un AnTuTu puanı ortaya çıktı. Bu sıralamaya baktığımızda HTC’nin iki önemli rakibini geride bıraktığını görüyoruz.

AnTuTu Birincisi- HTC 10

Görselde de görebileceğiniz gibi AnTuTu puan sıralamasında zirvede HTC 10’u 156091 puan ile görüyoruz. HTC, Samsung ve Xiaomi’nin son model telefonları ile arasına önemli bir fark koymuş diyebiliriz. Bu sıralama bizleri pek şaşırtmadı çünkü verimsiz geçen son yılların ardından HTC’nin önemli bir çıkış yapacağını tahmin ediyorduk.

AnTuTu Birincisi- HTC 10

HTC 10 modelini firmanın yapacağı son tek atımlık kurşun olarak görebiliriz çünkü gerek M8 gerek M9 modelleri beklentilerin hayli altında kalmıştı. Bu yüzden HTC 10’un başarısı firma için büyük önem taşıyor.

2016’nın en iyisi hangisi: Galaxy S7 vs. LG G5 [Karşılaştırma]

İki dev karşı karşıya: Galaxy S7 vs iPhone 6S [Karşılaştırma]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here