Ana Sayfa Teknoloji Haberleri Apple, 2023'te Katlanabilir Bir iPad Çıkaracak!

Apple, 2023’te Katlanabilir Bir iPad Çıkaracak!

Apple'ın 2023'te piyasaya sürmeyi planladığı iPad. Detaylar haberimizde...

-

Katlanabilir akıllı telefonlar artık yeni bir şey olmasa da, birçok şirket henüz bu yeni tür cihazları piyasaya sürmüş değil. Bu şirketlerden biri de Apple‘dı. Ancak yeni bir sızıntı, şirketin 2023’te katlanabilir bir iPad’i piyasaya sürmeyi planladığını gösteriyor.

Twitter’da tanınmış bir haberci olan Komiya’ya göre, Cupertino merkezli dev 2023’te katlanabilir bir iPad cihazı piyasaya sürmeyi planlıyor. Sızıntı yapan kişi, şirketin bu modelde bir microLED ekran kullanacağını söylüyor.

Şirkete yakın bir kaynağa göre Apple, bir süredir bu teknoloji üzerinde çalısıyor ve bu teknolojiyi içeren ürünlerini önümüzdeki üç ila dört yıl içinde sunmayı düşünüyor. Gelecekte katlanabilir telefonların bir fenomen haline geleceği düşünüldüğünde bu, pek de şaşırtıcı değil.

Ayrıca Komiya, Apple’ın ilk katlanabilir cihazıyla bir kitle kazanmak istediğini ve herhangi bir menteşe kullanmayacağını belirtti. Aksine, iki panel birbirine sorunsuz bir şekilde bağlanacakmış. Kaynağın, bir başka iddiasına göre ön kamera, ana biyometrik güvenlik olarak Touch ID ile ekranın altına yerleştirilecek. Cihaza, 3nm A serisi bir işlemcinin güç vereceği iddia ediliyor.

3nm’ye geçiş teorik olarak daha fazla verimlilik anlamına geliyor ve 2023 Katlanabilir iPad’i çok satan bir cihaz haline getirebilir. Etkileyici iç kısımları nedeniyle, cihaz aynı zamanda bir kulaklık aracılığıyla harika bir VR deneyimi sunabilecek ve Apple Glass ile de eşleştirilebilecek. Ne yazık ki, bu cihaz için üç yıl daha beklememiz gerekecek ve haberin kesinliği henüz teyit edilmedi.

Bizi Youtube'ta takip et!

KaynakTwitter

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Huawei

Samsung Galaxy S20 FE Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Samsung Galaxy S20 FE, son amiral gemisi akıllı telefonlara eklenecek uygun fiyatlı model olarak sızmış ve telefonun yakın zamanda tanıtılacağı söylendi.

Instagram Silinen Mesajları Yeniden Gösteriyor

Ünlü sosyal medya uygulaması Instagram, bugün ilginç bir sorunla gündemde. Forumlarda kullanıcıların ardı arkasına yaptığı paylaşımlarla ortaya çıkan sorunda Instagram silinen mesajları...

Huawei, Bilgisayar ve Monitör Pazarlarına Girmek İstiyor

Belki de ABD yasağı, belki de Xiaomi'nin PC monitör pazarındaki baskısı. Her iki durumda da güvenilir bir kaynak, Huawei'nin söz konusu pazara...

Huawei’den Lazerli Kablosuz Şarj Aleti Geliyor!

Kablosuz şarj, uzun zamandır geleceğin akıllı telefon teknolojisi olarak müjdelendi ve telefonların kablosuz bir şarj pedi üzerine yerleştirilmesine veya bir kablo takılmasına...

Apple iPhone 12 Serisinin Model İsimleri Sızdırıldı!

Apple iPhone 12 serisi çok yakında piyasaya sürülecek. Telefon serisiyle ilgili detaylar gün geçtikçe ortaya çıkmaya devam ediyor. Son gelişmeye göre, "L0vetodream"...