watchos heart rate

Jeff Williams bugün, kalp atış hızı ritmi ve kalp atış hızının aşırı yüksek olması durumunda yapılan bildirimler gibi yeni kalp atış hızı güncellemeleri de dahil olmak üzere daha önce duyurulmamış WatchOS 4‘ü izlemek için gelen yeni özellikleri vurguladı.

Apple, Geliştirilmiş İzleme ve Bildirimlerle Heart Rate uygulamasını güncelliyor. Veriler, Stanford Üniversitesi ile ortaklaşa “Apple Kalp Çalışması”nın bir parçası olacak.

Kalp Atış Hızı uygulaması şimdi dinlenme kalp atış hızını doğrudan saat yüzünde ve kurtarma ve aktif kalp atış hızını da görüntüleyecek. Apple, bunun bir kullanıcının genel sağlık bilgilerinin daha iyi bir resmini göstereceğini söylüyor.

Güncellenmiş Kalp Atış Hızı uygulaması, artık dinlenme sırasında anormal derecede yüksek bir kalp atış hızı tespit ettiğinde kullanıcıları uyaracak. Bu, kullanıcıların tıbbi yardım almaları gerekip gerekmediğini belirlemelerine yardımcı olacak.

Nihayet, Kalp Atışı oranı uygulaması kalp ritmiyle ilgili bilgi sunuyor. Apple, atriyal fibrilasyonun öneminden ve Apple Watch izleme kalp ritmini “milyonlarca insanı etkileyen” atriyal fibrilasyonun saptanmasına nasıl yardımcı olabileceğinden bahsetti.

Nabız Oranı iyileştirmeleri, Apple’ın Stanford Üniversitesi’ndeki “Apple Kalp Çalışması” nın bir parçası olarak geliyor.

Güncellemeler 19 Eylül‘de piyasaya sürülecek olan watchOS 4 ile geliyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here