Apple Arcade Tanıtıldı – Hangi Özelliklerde ve Fiyatı Ne Kadar?

Apple'ın konferansında ilk tanıtılan ürün Apple Arcade oldu. Sınırsız oyun deneyimi sunan Apple Arcade, sadece 4.99 dolarlık fiyat etiketi taşıyor...

0
14
Apple Arcade Tanıtıldı - Hangi Özelliklerde ve Fiyatı Ne Kadar?

Apple‘ın düzenlediği konferans oldukça fazla ürünün tanıtılmasına vesile oldu. İlk tanıtılan ürün Apple Arcade oyun aboneliği hizmeti oldu. Şirken, önümüzdeki hafta 100’ün üzerinde seçkin ve birbirinden farklı sınırsız oyuna sınırsız erişim iznini bu uygulama ile sağlıyor. Apple Arcade’in fiyatı aylık 4.99 dolar oldu.

İlk kez bu yılın başlarında açıklanan Apple Arcade, 19 Eylül’de 150’den fazla ülkede satışa sunulacak. Oyun abonelik hizmeti bir aylık ücretsiz deneme ile sunulacak. Şirket, 10 Eylül’deki etkinliğinde Cupertino, Calif’deki genel merkezinde planlarını açıkladı.

Lansmandaki oyunlar arasında Konami’nin “Frogger” ve “Toy Town”; Capcom’un “Shinsekai Into the Depths”; ve Annapurna Interactive’in geliştirici Simogo’nun “Sayonara Wild Hearts” yer aldı. Apple Arcade’e iPhone’larda, iPad’lerde, Apple TV ve Mac’lerde erişilebilecek.

Apple Arcade Tanıtıldı - Hangi Özelliklerde ve Fiyatı Ne Kadar?

Apple Arcade ayrıca  Bossa Studios, WarnerMedia’s Cartoon Network, Finji, Giant Squid, Klei Entertainment, Lego, Mistwalker, Sega, Snowman and ustwo oyunlarını içeren ortaklarından oyun seçeneklerini sunacak.

Oyun hizmeti, teknoloji devinin 1 Kasım’da piyasaya sürülecek olan ve ayrıca aylık 4,99 dolar olarak fiyatlandırılan Apple TV Plus dahil abonelik tekliflerini portföyüne katılıyor. Apple’ın App Store’u, 300.000 ücretsiz ve ücretli oyun sunan, oyunlar için zaten büyük bir dağıtım platformudur.

Apple Arcade Tanıtıldı - Hangi Özelliklerde ve Fiyatı Ne Kadar?

Apple Arcade, tüm oyun özellikleri, içerik ve gelecekteki güncellemeler de dahil olmak üzere, tam deneyime erişerek, kullanıcıların hizmet içindeki herhangi bir oyunu aboneliğin bir parçası olarak denemelerini sağlayacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here