Apple eskiyi getir yeniyi götür kampanyasını geçen sene ABD’de başlatmış ve büyük bir satıl miktarı elde etmişti. Bu sene bu kampanyasının aynısını İtalya toprakları üzerine taşıyor. Geçtiğimiz sene iPhone 5s ve İphone 5C için yaptığı eskiyi getir yeniyi götür kampanyasına bu sefer İtalya’dan devam edecek.

Eğer geçen seneyi kaçırdıysanız, durumu sizin için biraz özetleyelim. Apple’ın gerçekleştirdiği eskiyi getir yeniyi götür kampanyası ile getirdiğiniz çalışır durumdaki eski iPhone ürünlerine (henüz model farkı belli değil geçen sene 4S içindi.) €220 ($300 USD) bedelinde bir hediye çeki veriyor.  Verilen bu hediye çeki ile dilerseniz Apple Store’dan farklı bir ürün satın alabiliyor dilerseniz de yeni bir iPhone cihazı satın alma da kullanabiliyorsunuz.

Şuanda eskiyi getir yeniyi götür kampanyasının tam olarak hangi şartlar altında gerçekleşeceği belli değil, fakat şunu söyleyebiliriz ki Apple böyle bir kampanyayı tekrardan düşünüp gündeme getirdiğine göre gerçekten de kısa bir süre içerisinde iPhone 6 modelini tüketicileri ile buluşturabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here