Ana Sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone 12 Parmak İzi Sensörü ile Gelecek

Apple iPhone 12 Parmak İzi Sensörü ile Gelecek

Apple'ın geleneksel ekran içi ya da Home tuşuna entegre olan parmak izi sensörü, iPhone 12 serisi ile değişiyor. Artık daha çok Android telefonlarda yer alan ve telefonun yan panelinde bulunan parmak izi sensörlerine benzeyecek...

-

Apple iPhone 12 serisinin parmak izi sensörü, önceki serilere göre değişiyor. Ortaya çıkan yeni raporlar, yeni serinin tüm modüllerinin harici bir Touch ID parmak izi tarayıcısı alabileceğini söylüyor. Bununla birlikte parmak izinin ekranın altındaki ön panelde bulunduğu iPhone X cihazına karşılık, yeni seride parmak izi sensörü iPhone 12 güç düğmesinin altındaki yan panelde yer alacaktır.

Apple dün resmi olarak, 13 Ekim’de Apple Park genel merkezinde Yeni Ürün Lansmanı Konferansına ev sahipliği yapacağını duyurdu. Etkinlikte iPhone 12 serisinin akıllı telefonlarının yanı sıra diğer donanım yeniliklerinin de yer alacağı tahmin ediliyor.

Entegre Touch ID parmak izi tarayıcıya sahip güç düğmesi, akıllı telefonun sağ tarafında bulunuyor. Bu düzenleme, birçok akıllı telefon üreticisi tarafından uzun süredir kullanılmakta. Bir alt ekran tarayıcıya veya arkadaki bir parmak izi sensörüne kıyasla ne kadar kullanışlı veya uygunsuz olduğu kişisel tercih meselesidir.

Apple iPhone 12 Parmak İzi Sensörü ile Gelecek

Online mağaza SellCell’in kısa süre önce 2.000 Amerikalı Android akıllı telefon kullanıcısına yönelik bir anket yaptı. Anket sonuçlarının üçte birinin bir iPhone 12 satın almayı planladığını gösterdi.

Son olarak ileri sürülen diğer varsayımlar arasında en düşük iPhone 12 modelinin diğer modeller ile kıyaslandığında biraz daha düşük olacağını gösteriyor. Şimdilik tüm gözler 13 Ekim’de. Bizi takipte kalın.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakGizChina

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.