Apple iPhone 6 Plus

iPhone 6 Plus ile sevenlerine en büyük müjdeyi pil ömrüyle veren Apple artık daha iyi bir kullanım deneyiminin önünü açıyor. iPhone 6 ile birlikte çıkan iPhone 6 Plus modeli gelişmiş özelliklerinin yanı sıra klasik iPhone görünümüyle şık duruşundan ödün vermiyor.

iPhone 6 Plus 5.5’’ bir ekrana sahip olmasına rağmen tek elle kullanım yönünden diğer iPhone modelleri gibi oldukça başarılı üretilmiş. Ergonomik tasarımını şık metal çizgilerle birleştiren model retina ekran teknolojisiyle en iyi görüntü kalitesini sunmaya devam ediyor. 1920*1080 piksel 401 ppi kalitesinde ekrana sahip olan cihaz iPhone 6’ya nazaran 0.2mm kadar daha kalın.

Apple iPhone 6 Plus A8 çift çekirdek 1.4ghz işlemciye sahip. 8 Mega piksel ön kamerası ve 1080p kalitesinde HD video kaydı yapabilmesinin yanı sıra yavaşlatılmış ya da hızlandırılmış çekimin olanağını sunuyor. Bu özellikleriyle çok konuşulan cihaz 16, 64 ve 128 Gb depolama alanı desteği ile satışa çıkıyor. Depolama alanına göre iPhone 6 Plus fiyatı 2500 ile 3100 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Apple Campus 2'de Son Gelişmeler!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.