Apple
Apple, internet satışlarına daha da hız vererek, kuyrukları ortadan kaldırmaya niyetli.

Yeni bir Apple ürünün piyasaya çıkmasından sonra mağazalar önünde oluşacak kuyruklara tanıklık etmeye neredeyse hepimiz şahitlik etmeye alıştık. Ancak Apple, bu kuyruk sorununa bir çözüm bulmak ve hiçbir kullanıcıyı eli boş göndermek istemiyor. Bu alanda da çalışmalarda bulunarak; gerekli çabaların sarf edileceğine yönelik girişimlerde bulunulacağı açıklandı.

Apple Kuyruklarına Artık Son

Apple
Apple, ön sipariş sistemine yer verecek.

Apple, faaliyet içerisinde olan mağazalarında oluşan kuyruklara çözüm arayışı içerisinde bulunuyor. Hatta bazı mağazalarını da kapatarak, bu alanda çevrimiçi hizmet sağlam peşinde yer alacağını da anlamak mümkün. Böylece müşterilerin sanal platform üzerinden ön sipariş vererek; sahip olmak istedikleri cihazların kapılarına kadar gelmesini sağlayabilecek.

Apple, bu alanda değişiklik göstererek; ön sipariş sistemini ön plana çıkarmasında temel sebep olarak görülmesini sağlamaktaki amacı ise; talep edilen miktarı belirleyip; bu doğrultuda üretim politikalarını hayata geçirme işlemini olumlu yönde etkilemek olarak görülüyor. Böylelikle hiçbir Apple kullanıcısının da mağdur edilmeyeceği ve istenilen modellere daha kolay yollarla ulaşabilecekleri bir sistem geliştirmek olduğu açıklandı. Bu sistemin gelişme göstermesi sonucunda da mağazalarını birer birer kapatarak; masraflarını en aza indirgeme işlemini hayata geçirmek istiyor. Böylelikle tamamen sanal platformdan satış işlemlerini gerçekleştirecek bir pozisyonda yer almaya başlayacak.

Bu alanda da istenilen sonuçlara daha kolay yollardan kullanıcılara hitap edebilme seçeneği ön plana çıkarılacak ve bu doğrultuda hamleler yapılmaya devam edilecek.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.