Ana Sayfa Akıllı Telefon Apple iPhone SE 2020, Azalan Akıllı Telefon Pazarında Büyük İlgi Görüyor

Apple iPhone SE 2020, Azalan Akıllı Telefon Pazarında Büyük İlgi Görüyor

-

Coronavirus pandemisi çeşitli ekonomileri ve endüstrileri aksatmasına rağmen, akıllı telefon pazarı yeni lansmanlar ile hala devam ediyor. Sektör satışlarda gözle görülür bir düşüş yaşarken, Apple, OnePlus, Xiaomi ve diğerleri gibi markalar, bu kriz döneminde yeni teklifleri sayesinde hala piyasaya ilgi duymaya devam ediyor.

iPrice‘dan gelen bir rapora göre, Apple’ın en yeni akıllı telefonu iPhone SE 2020, en fazla çevrimiçi arama sayısına sahip. Yeni iPhone modeli, Nisan 2020’de 7 ülkede (Singapur, Malezya, Endonezya, Tayland, Vietnam, Filipinler ve Hongkong) en yüksek talebi korudu. Apple, %206 gibi büyük bir arama ilgisi artışına tanık oldu. Cupertino tabanlı devin amiral gemisi iPhone 11 Pro‘nun üç katı.

Benzer şekilde, OnePlus 8 serisi Singapur, Malezya, Filipinler, Tayland ve Hongkong gibi ülkelerdeki ilgi listesinde ikinci oldu. Xiaomi’nin Mi 10, Mart ayından Nisan 2020’ye kadar yüzde 7’lik bir arama pazar payı ile üçüncü oldu. iPhone SE 2020 aynı dönemde, toplam arama pazarının yaklaşık yüzde 78’ini oluşturan ortalama 673.000’i gördü.

Apple’ın iPhone fiyatları 1000 $ ‘ı geçtiğinde, müşteri tabanından sık sık uygun fiyatlı ve daha küçük bir telefon talep edildi. Orijinal iPhone SE büyük bir başarı görmemiş olsa da, şirket açıkça birçok konuda çalıştı ve fiyat aralığında daha çekici bir telefon sundu.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

LG Signature OLED R TV Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

İlk kez CES 2018'de sergilenen LG'nin katlanabilir OLED televizyonu, hedeflenen 2019 lansmanını kaçırsa da bugün satışa çıkmayı başardı. Bu muhteşem televizyon, dudak...

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition’a Muhteşem Renk Seçenekleri!

Xiaomi'nin yeni akıllı saati bugün piyasaya sürüldü. Mi Watch Color Sports Edition, Mi Watch Revolve de olarak bilinen Mi Watch Color'ın daha...

Xiaomi Mi Box 4S, Yarın Piyasaya Sürülecek!

Xiaomi, uygun fiyatlı ürünleri ile tanınıyor. Bu ürünlerden biri de Mi Box adlı yayın cihazları diyebiliriz. Şirketin piyasaya sürdüğü son model, Ocak...

Meizu POP2s Kulaklıkları Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Meizu, geçen hafta Meizu Buds kulaklıklarını piyasaya sürdü. Bu gerçek kablosuz kulaklıklar, şirketin kendi ülkesinde sunduğu diğer hiçbir ses ürününe benzemiyordu.

Playstation 5’de Hayran Kontrolü Olacak !

Yakın zamanda yapılan bir röportajda Sony'nin PS5 soğutma sisteminden sorumlu mekanik tasarım şefi, konsol hakkında ilginç bir bilgi ortaya çıkardı.