Ana Sayfa Mobil Uygulamalar Apple, iPhone'umu Bul ve Arkadaş Bul Uygulamalarını Birleştiriyor

Apple, iPhone’umu Bul ve Arkadaş Bul Uygulamalarını Birleştiriyor

-

Apple‘ın iOS 13’ü, sistem genelindeki karanlık modu, geri alma hareketleri ve çoklu pencereli uygulamalar gibi özel iPad özellikleri ile önceki sürümlere birkaç revizyon getirecek. Bugün haberler, Apple’ın “iPhone’umu Bul ve Arkadaşlarımı Bul” uygulamalarını “Green Torch” kod adı altında tek bir uygulamada bir araya getirmeye çalıştığını açıkladı.

Yeni evrensel uygulama sayesinde, yeni izleme uygulaması hem iOS hem de macOS versiyonlarında gelecek. Ayrıca Apple, kaybolan bir cihaz Wi-Fi veya hücresel bir ağa bağlı olmadığında kullanışlı bir “Ağ Bul” özelliği ile çevrimdışı izleme eklemeyi planlıyor. Bir başka yeni özellik, bir arkadaş veya aile üyesi belirli bir yere ulaştığında veya belirli bir yere gittiğinde bildirimler almasını sağlayacak.

arakadas bul ipad

Ayrıca Apple, herhangi bir öğeye veya cihaza ekleyebileceğiniz NFC etiketine benzer bir donanım izleme ürünü üzerinde çalışıyor. iCloud hesabınıza bağlanacak ve menzilin dışına çıktığınızda size bilgi verilecekEtiketin yerleri ayrıca arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşılabilir olacak.

KaynakGsmarena