apple watch series 3

Aylar süren söylentilerin ardından, Apple bugün LTE bağlantısı desteği ile yeni nesil Apple Watch‘i resmen açıkladı. Duyuru, Apple Watch kullanıcılarının hikayelerini paylaşan hareketli bir videonun ardından CFO Jeff Williams tarafından gerçekleştirilen şirketin özel etkinliği sırasında yapıldı.

Yeni modelin adı Apple Watch Series 3….

Tim Cook, Apple Watch’un şu anda dünyanın önde gelen lideri Rolex’i geride bırakarak bir numara olduğunu belirtti. Cook, yüzde 97 müşteri memnuniyeti ve geçen çeyrekte Apple Watch’in yüzde 50’lik yıllık büyümesine dikkat çekti.

apple watch series 3

Williams, yeni Workouts uygulaması, GymKit ve benzeri gibi watchOS 4 özelliklerini vurgulayarak başladı.

Apple Watch Series 3, Apple Music‘i iPhone’tan bağımsız olarak destekleyecek ve kullanıcıların “bileklerinden 40 milyon şarkı yayınlayabilmesine” olanak tanıyor. Hücresel Apple Watch da iPhone ile aynı hücresel numaraya sahip.

Buna ek olarak, hücresel olarak, yüzde 70’e varan oranda daha hızlı bir performansa sahip yeni çift çekirdekli bir işlemci bulunmakta. Siri, işlemci sayesinde artık konuşabiliyor. Oldukça dikkat çekici bir gelişme. Bluetooth ve WiFi için yüzde 50 daha fazla güç sağlayan yeni bir W2 Apple yongası bulunmakta. SIM teknolojisi ile ilgili olarak, hücresel Apple Watch Series 3 yerden tasarruf etmek için elektronik bir SIM kullanıyor.

Williams, Apple Watch Series 3’ün, Series 2 modeliyle aynı boyutta olduğunu ileri sürdü. Apple Watch’un yeni modelinin ön siparişleri 15 Eylül‘de başlayacak ve 22 Eylül‘den itibaren ise gönderilmeye ve satışa başlanılacak.

apple watch series 3 fiyatı

Apple Watch Series 3’ün fiyatı LTE’siz modeli 329 dolardan, LTE’li modeli ise 399 dolardan başlıyor.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here