Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Maps Yellow Pages İşbirliği

Apple Maps Yellow Pages İşbirliği

-

Apple geliştirici konferansı Worldwide Developers Conference 2015’e sayılı günler kala firma cephesinden yenlikler gelmeye devam ediyor. Apple Maps tarafında geliştirmeye giden firmadan bir yenilik haberi daha geldi. Yakın zamanda Coherent Navigation satın alması ile gündeme gelen firmanın maps tarafında yeni bir gelişmesi  olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz mart ayında Google’dan çıkan Yellow Pages, firmanın listesine giriş yaptı ve bu gelişme ile birlikte Yellow Pages Türkiye’ye de yer verildi. Wikipedia, Tripadvisor, Booking, Yelp ve Çin’in Yelp’i olarak bilinen Dianping bu yıldan başlayarak Apple Haritalar’a bilgi sağlayan portallar arasındaydı. Tüm bu sağlayıcıların arasında Yellow Pages’de katıldı.

Apple Maps Türkiye Verilerini Yellow Pages Türkiye’den Alacak

Apple Maps‘in yenilikleriyle Worldwide Developer Conference’da tanıtılması oldukça mümkün. Mekan ve işletmelerinizi Yellow Pages’e eklemeye başlayabilirsiniz ancak bu kaydettiğiniz konumun Apple Haritalar’a eklenme garantisini vermiyor. Şu an Yellow Pages Türkiye’de kayıtlı 800 binden fazla firma kaydı var ve bunlar Apple Maps’e geçerken ciddi bir filtrelemeden geçecek.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here