Ana Sayfa IOS Haberleri Apple OLED Destekli 3 iPhone'u 2020'de Piyasaya Sürecek!

Apple OLED Destekli 3 iPhone’u 2020’de Piyasaya Sürecek!

Apple, yeni nesil iPhone'larda farklı bir ekran çözümüne yöneliyor...

-

Apple, Eylül 2018’de amiral gemisi iPhone XS ve XS Max modellerini piyasaya sürdü. Bu yıl ise şimdilik, gelecek iPhone’lar hakkında oldukça az bilgiye sahibiz. Yavaş yavaş birkaç özellik sadece gün yüzüne çıktı.

Tabii ki buna karşılık, Apple’ın 2019 ve 2020 yıllarında süreceği iPhone’lar konusunda sızıntı haberler çıkmaya başlıyor. Apple’ın 2020’de daha önceki söylentilere dayanarak OLED destekli 3 yeni iPhone modeli piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor.

Yeni iPhone modelleri iddiaya göre 5.42 inç, 6.06 inç ve 6.67 inç ekran boyutlarıyla gelecek. 2020’de piyasaya sürülmesi beklenen 5.42 inçlik iPhone, Samsung Display’in Y-Octa veya LG Display’in TOE touch teknolojisiyle birlikte gelebilir.

Apple FaceTime Gizlilik Hatasını Düzeltti, Güncelleme Haftaya Gelecek

Her iki dokunmatik ekran çözümü de ekran maliyetini düşürmeyi vaat ediyor. Ayrıca, Y-Octa’nın gelişmiş esnek AMOLED ekran teknolojisinin ekran kalitesi için bazı özellikler konusunda geliştirildiği de ileri sürüldü. Bu sayede ekran daha ince bir hal alarak, dokunmatik özelliği üst düzeye çıkarıldığı varsayılıyor.

Bu OLED destekli iPhone’lar sadece 2020’de gelecek ve bu yıl, yeni iPhone modelleri 2018’de tanıtılan iPhone’ların aynı trendini takip edecek. 5.8 inç ve 6.5 inç ekran boyutuna sahip iki OLED modeli ve 6.1- lik bir LCD modeli olacak.

Bizi Youtube'ta takip et!

KaynakDigiTimes

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...