Ana Sayfa IOS Haberleri Apple Oyun Dünyasına Apple Arcade İle Giriyor!

Apple Oyun Dünyasına Apple Arcade İle Giriyor!

Google'ın Stadia yeniliğinden sonra benzer özelliğe sahip Apple Arcade oyun platformu geliyor...

-

Apple düzenlediği etkinlikte, “Apple Arcade” adı verilen yeni bir oyun abonelik hizmetini duyurdu. Bu, iOS, macOS ve tvOS kullanıcılarının aylık sabit bir ücret ödemesine ve App Store üzerinden başka bir ödemeli uygulama grubuna erişmelerine olanak sağlayacak.

Şirket, Apple Arcade için geniş bir yayıncı ve geliştirici ekibi ile çalışıyor. Hizmetin, mobil, masaüstü ve genel kullanıcılar arasındaki oyunları birleştireceğini iddia ederek, macOS, tvOS ve iOS oyunları arasında mükemmel bir senkronize olacağını açıkladı.

Apple, “tek bir abonelik” ile Apple Arcade ‘in size 100’den fazla yeni ve özel oyuna erişim sağlayacağını söylüyor. Arcade, App Store’da alt kısımda yeni bir sekme olacak şekilde yeni bir alana sahip olacak.

Apple Oyun Dünyasına Apple Arcade İle Giriyor!

Aboneliğiniz olmadan Apple Arcade oyunlarını doğrudan App Store’dan indirebilir ve oynayabilirsiniz. Oyunlar iPhone, iPad, Mac ve Apple TV’de oynanabilecek. Ayrıca tüm cihazlarınız arasında senkronizasyon ve çevrimdışı oynatma da var. Tüm oyunlar, reklamlar veya uygulama içi satın alımlar olmadan “oynayabileceğiniz tek şey” dir.

Apple Arcade Neler Getiriyor?

  • 100’den fazla yeni ve özel oyun
  • Reklam yok veya ek ücret yok
  • Apple Cihazlarınızda eş zamanlı kullanım
  • Çevrimdışı oyun deneyimi

Şirket, Apple Arcade için fiyatlandırma yapmadı. Ancak yeni oyun servisi 150’den fazla ülkede satışa sunulacak. Apple’ın oyun aboneliği hizmeti bu yılın başlarında ilk defa ifade edilmişti.

Bugün ise resmi duyurusu yapıldı. Şirket, video, Haberler ve diğerleri dahil olmak üzere Hizmetler alanındaki yatırımlarını önemli ölçüde artırdı.

Bizi Youtube'ta takip et!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sanal Müze Nedir?

Dijital dönüşümün farklı sektör ve alanlara entegre olmasıyla karşımıza çıkan kavramlardan biri olan sanal müze, yollara düşmeden yeni yerler keşfetmeyi mümkün kılıyor.

Bugün Koronavirüse 1.016 Kişi Yakalandı, 1.334 Kişi İyileşti

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yapmış olduğu açıklamada 11 Temmuz 2020 koronavirüs vaka sayıları hakkında detayları paylaştı. Bugün 1.016 kişinin COVID-19 testinin...

DC Extended Universe Filmleri Sırasıyla Nasıl İzlenir?

Warner'ın DC Genişletilmiş Evreni, 2013'te piyasaya sürüldüğünden beri MCU'nun gölgesinden kaçmak için mücadele ediyor. Bu zorlayıcı yakalama oyununun stüdyoya bazı şüpheli yaratıcı...

En İyi AirPod Alternatifi Kulaklıklar – Temmuz 2020

2020'nin en iyi kablosuz kulaklıkları, hareket halindeyken müzik dinlemeyi her zamankinden daha kolay kılıyor. İster evde olun, ister dışarıda spor yaparken, kitap...

Netflix Geçmişi Nasıl Silinir – İzlemeye Devam Et Listenizi Silin

Android ve iOS'ta Netflix İzlemeye Devam Et Listenizdeki Öğeleri Silin Netflix, bir Android veya iOS cihazınız olduğunu varsayarak,...