Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Store Neden Kapalı?

Apple Store Neden Kapalı?

-

Apple Store, sabahtan beri kapalı. Peki neden?

Apple, kendi ürünleri sattığı Türkiye’de de hizmette olan online satış sitesi Apple Store, sabahtan beri ülkemizde ve tüm dünyada erişime kapanmış durumda.

Apple Store internet sitesine girildiğinde ziyaretçilerin karşısına bir uyarı yazısı çıkıyor. Uyarı yazısının Türkçe çevirisi aynen şu şekildedir: “Geri döneceğiz, Apple Store’u sizler için güncellemekle meşgulüz” şeklinde bir uyarı yazısı karşımıza çıkıyor.

Bu erişime kapanmadan sonra uyarı yazısında yazan güncelleme ne güncellemesi olabilir diye herkes araştırma yapmaya başladı ve ortaya çeşitli iddaalar atıldı.

Apple severler tarafından oldukça merak uyandıran bu durum acaba klasik bir güncelleme mi yoksa büyük ses getirecek bir güncelleme mi diye düşünülmeye başlandı. Tabii sabahtan beri uzunca bir süre açılmaması ve belirttiğimiz uyarı yazısından başka bir açıklama yapılmaması merakları bir hayli arttırdı.

Belirttiğimiz gibi Apple Store’un erişime kapanmasından sonra sebep olarak bir çok iddaa ortaya atıldı. Bu iddaalardan en güçlü ve en akla yatkın doğru olabileceğini düşündüğümüzü sizlerle paylaşacağız.

Apple Store Neden Kapalı?

Yeni iMac bilgisayarlar satışa sunulabilir!

Apple bu tarz erişime kapanma durumlarından sonra genellikle yeni ve bomba ürünlerini satışa sunarak büyük sürprizin altına imza atıyor.

Teknoloji uzmanları, bir süredir kulislerde konuşulan yeni iMac bilgisayarları Apple’ın satışa sunacağı ve bu yüzden bir bakım modu yarattığını söylüyorlar.

Gelişmeleri sitemizde paylaşmaya devam edeceğiz.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here