Apple TV Plus Nihayet Geldi! Özellikleri ve Fiyatı

Netflix'e rakip olarak piyasaya sürülen Apple TV Plus tanıtıldı. Başlarda sınırlı sayıda filme ev sahipliği yapacak olan Apple TV Plus, ileride oldukça iddialı girişim yapabilir...

0
15
Apple TV Plus Nihayet Geldi! Özellikleri ve Fiyatı

Apple nihayet yaklaşmakta olan video abonelik servisi ile ilgili temel bilgileri açıkladı. Şirket, Apple TV Plus hizmetinin 1 Kasım’da 100 ülkede piyasaya sürüleceğini duyurdu. Bunu duyurmak için de bugün ki konferansı seçti.

Hizmet ayda 4.99 Dolar olarak fiyatlandırılacak ve Apple sadık müşterilere uzun bir tanıtım dönemi veriyor. Yeni bir Apple cihazı satın alanlara bir yıl boyunca ücretsiz Apple TV Plus hizmeti de hediye edilecek.

Apple TV Plus, piyasaya sürülen Apple cihazlarında, internet üzerinde ve Samsung akıllı televizyonlarında mevcut olacak. İlerleyen zamanlarda Amazon Fire TV, LG, Roku, Sony ve Vizio cihazlarına gelecek.

Apple TV Plus Nihayet Geldi! Özellikleri ve Fiyatı

Apple, etkinliği ayrıca Jason Momoa’nın oynadığı bir bilim kurgu dizisi olan “See” nin fragmanını göstermek için de kullandı. Apple TV Plus, nispeten az sayıda orijinal film ile geliyor. En çok dikkat çeken projelerden biri, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon ve Steve Carell’in başrol oynadığı ve sabahları talk show dünyasında baş döndürücü bir set olan “The Morning Show”.

Apple TV Plus Nihayet Geldi! Özellikleri ve Fiyatı

Apple, Apple TV Plus’ı Mart ayındaki yıldızlarla dolu bir etkinlikte duyurdu. Şirketin, iPhone satışlarının düşmesiyle birlikte ücretli abonelik hizmetlerine girme olasılığı var. Apple TV Plus’a ek olarak, şirket aynı zamanda bu yılın başlarında Apple News Plus adlı bir haber abonelik hizmeti başlattı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here