Apple Watch 2’de Hücresel Veri Yok!

Akıllı saat sektörünün en önemli üyelerinden biri olan Apple Watch’ın yeni versiyonunda maalesef hücresel veri desteği olmayacak. Detaylar haberimizde.

Giyilebilir teknoloji sektöründe de önemli bir paya sahip olan Apple, ilk olarak Apple Watch projesiyle bu sektöre girmişti. 38 mm ve 42 mm gibi seçeneklerin haricinde metal ve altın gibi seçenekleri de kullanıcılara sunan firma, son dönemlerde saatin ikinci versiyonu üzerinde çalışıyor.

Bir süredir geliştirme sürecinde olduğu belirtilen Apple Watch 2 ile ilgili önemli detaylardan biri bugün öğrenildi. Bu bilgiye göre yeni çıkacak olan modelin gelişmiş bağlantı özellikleri olmayacak diyebiliriz. Kullanıcıların büyük bir merakla beklediği ve talep ettikleri hücresel veri desteği yeni modelde bulunmayacak.

Apple Watch 2’de Hücresel Veri Yok!

Bloomberg tarafından açıklanan rapora göre Apple Watch 2 ile beraber hücresel veri desteği gelmeyecek fakat cihazda yine GPS desteği eklenecek. Apple’ın bunun yanında Watch 2’ye hücresel veri çipi eklemesi de gündemde.

Açıklanan diğer bilgilere göre saatin spor takip ve fitness gibi özellikleri tek başına kullanılabilecek. Bu gibi özellikler için telefonunuzun yanınızda olması gerekmeyecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here