Apple Watch, ciltte kaşıntı yapabiliyor.

Apple’ın yeni akıllı saat tasarımları bir çok sorunu meydana getirdiği için olumsuz etkiler yaratabiliyor. Bu kapsamda yer edinen unsurlardan bir tanesi daha ortaya çıktı. Apple Watch kullanıcıları bileklerinde meydana gelen kızarıklıklardan dolayı da bu akıllı saat modellerinden şikayet edecek noktada bulunuyor.

Apple Watch Şikayetleri Bitmek Bilmiyor

Apple Watch, yeni bir sorun ile gündeme geldi.
Apple Watch’ın bünyede olumsuz etki yaratacak cinsten sorunlarına her geçen gün farklı boyutlarda rastlayabiliyoruz. Bu aşamada son olarak kendini gösteren ve kullanıcıların yoğun şikayetlerine neden olan cilt tahrişi unsuru; bu kapsamda önemli bir noktada yer almaya da yavaş yavaş başlamış görünüyor.
Daha önceki günlerde gündeme gelen şikayetlerden bir tanesi olan dövme sorununa göre daha fazla dikkat çekici bir noktada yer alan tahriş şikayeti; Rus kaynakları aracıyla global bir noktada yer edinmeye başlayarak; bu kapsamda önemli bir ayrıntı olarak değerlendirmeye alındı.

Rus haber ajansı; birkaç fotoğrafı da sosyal medya platformları üzerinden paylaşarak; insanların vücudunda meydana gelen kızarıklıkların sebebini Apple Watch modellerine bağladı. Bu aşamada da Apple Watch’ın başka bir sorunu hakkında kamuoyuna bilgi vermiş oldu. Sosyal medya platformu üzerinde kullanıcılar da birtakım fotoğraflar yayınlayarak; bu noktada Rus haber ajansının teorisini destekler nitelikte paylaşımlar yaptı. Apple cephesinden bu konu ile ilgili de açıklama yapılırken; ne tür bir savunma yapacağı ise merak konusu haline geldi.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.